بادی آنالایز - کلینیک اورانوس
بادی آنالایز یکی از انواع خدمات تناسب اندام با قیمت مناسب – کلینیک اورانوس

بادی آنالایز در کلینیک اورانوس

بادی آنالایز به معنی سنجش ترکیبات بدن است و ترکیباتی که در بدن تشکیل شده است را نشان می دهد. این ترکیبات، بافت چربی و توده بدون چربی را شامل می شود که توده بدون چربی از آب، پروتئین ها و مواد معدنی تشکیل شده است. یکی از راه‌ های ارزیابی اوضاع بدن، قدم گذاشتن روی دستگاه بادی آنالیزر است. اگر چه این دستگاه تنها راه تعیین وزن سالم نیست. اما می‌ تواند به ما کمک کند تا ببینیم که بدن‌ ما در چه مسیری قرار دارد.

توسط این دستگاه به طور دقیق میزان آب بدن، چربی و عضله بدن به صورت جداگانه در نواحی مختلف نشان داده می شود.
سپس با توجه به این میزان ها، می توان یک برنامه تغذیه ای و ورزشی برای فرد تنظیم کرد.
بدون توجه به آنالیز بدن و بادی کامپوزیشن، فردی که از بدنی عضلانی و چربی کم برخوردار است، چاق تلقی می شود. از این رو استفاده از رژیم کم کالری سبب افزایش عضله سوزی در بدن فرد می شود و بر عکس این موضوع نتایج بدتری خواهد داشت.

موضوع مهم دیگر در این روش میزان تغییراتی است که در هر دوره از رژیم فرد، قابل مشاهده می باشد. زیرا بدون در نظر گرفتن این تحلیل ها متخصص نمی تواند از تغییرات مثبت آگاه شود.
بعد از هر بار رعایت برنامه غذایی و انجام ورزش با تحلیل نتایج آنالیز می توان این تغییرات را بررسی کرد که آیا برنامه غذایی و فعالیت ورزشی متناسب بوده است یا خیر.

دستگاه بادی آنالیز

این دستگاه توسط سنسور های کوچک ساخته شده که در زیر پای شما کار می کند. به کمک آن یک سری تکانه های الکترونیکی ضعیف در تمام نقاط بدن منتقل می شود.
براساس سرعت سیگنال‌ها، دستگاه می تواند درصد چربی را مشخص کند. هرچه سرعت جریان الکترونیکی کمتر باشد، درصد چربی بدن بیشتر است.

دستگاه آنالیز بدن به راحتی قابل استفاده است. تنها باید روی دستگاه قدم بگذارید، پس از چند دقیقه نتیجه تست آماده است. سپس مربی برایتان نتیجه را تفسیر می‌ کند. این دستگاه هم وزن بدن و هم درصد چربی شما و یکسری موارد دیگر را اندازه‌گیری می‌ کند. چنین داده‌ هایی در روند تناسب اندام و دنیای فیتنس بسیار ارزشمند است.

بادی آنالایز - کلینیک اورانوس
بهترین مرکز ارائه دهنده انواع خدمات تناسب اندام با قیمت مناسب در تهران – کلینیک اورانوس

دستگاه آنالیزور قادر به نشان دادن چه مواردی می باشد؟

  1. وزن
  2. توده چربی بدن
  3. توده عضلانی بدن
  4. شاخص توده بدنی
  5. درصد توده چربی بدن
  6. میزان متابولیسم پایه
  7. میزان آب بدن و املاح
  8. نسبت دور کمر به لگن
  9. درصد توده عضلانی بدن
  10. کمبود عضلانی یا چربی بدن

پیشنهاد ما به شما

سنجش بدن کمک بزرگی به آگاهی افراد نسبت به وضعیت تناسب اندام و سلامتی بدن می‌کند. با داشتن نتیجه آنالیز بدن، می‌ توان یک برنامه ریزی دقیق‌تری برای رسیدن به بدنی متناسب و سالم داشت.

کلینیک اورانوس یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات زیبایی، پوست و مو در تهران محسوب می شود. این مجموعه با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تزریقات زیبایی، جوانسازی پوست، کاشت مو و ابرو و … فعالیت دارد. ما در کلینیک اورانوس تمامی خدمات تناسب اندام را تحت نظر مجرب ترین پزشکان متخصص ارائه می دهیم.

از این رو شما سروران گرامی می توانید جهت انجام خدمات حجم دهی به لب و گونه و استعلام قیمت خدمات جراحی زیبایی در کلینیک اورانوس با مشاوران ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63