دکترپی کویتیشن - کلینیک اورانوس
ارائه انواع خدمات لاغری و دکترپی کویتیشن موضعی با دستگاه کویتیشن به همراه مشاوره رایگان – کلینیک اورانوس

ارائه خدمات لاغری دکترپی کویتیشن در کلینیک اورانوس

دکترپی کویتیشن یکی از روش های لاغری موضعی و رفع چربی های زائد انباشته شده در برخی نقاط بدن می باشد. اگر به دنبال چربی سوزی بدون درد و جراحی هستید، می توانید این روش را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر بگیرید.

طی فرآیند کویتیشن نقاطی از بدن که دارای چربی های زائد هستند، مورد هدف قرار گرفته و بافت های چربی از طریق تابش امواج فراصوت با فرکانس پایین به این نواحی تحلیل می روند. این روش به دلیل استفاده از امواج فرکانس پایین عوارضی به همراه ندارد.
علاوه بر این، تکنیک کویتیشن بر خلاف جراحی های سنگین همچون لیپوساکشن و عمل کوچک کردن معده زخمی بر روی پوست زخمی بر جای نمی گذارد. بنابراین بعد از انجام دکترپی کویتیشن نیازی به بستری و استراحت مطلق نیست.

دستگاه کویتیشن چیست؟

این دستگاه به نام اولتراسوند کویتیشن یا اولتراسونیک کویتیشن مشهور است. روش لاغری دکترپی کویتیشن یکی از جدید ترین روش های کانتورینگ بدن به شمار می آید که با فناوری امواج اولتراسونیک عمل رفع چربی های موضعی را به خوبی انجام می دهد.
دستگاه کویتیشن به صورت غیر تهاجمی و به عنوان جایگزینی برای لیپوپلاستی (لیپوساکشن) می باشد.
امواج اولتراسونیک ساطع شده از این دستگاه می تواند سلول های چربی را به اسید های چرب محلول در آب تبدیل کرده تا از بدن به راحتی دفع شوند.

مراحل انجام دکترپی کویتیشن

ناگفته نمایند که روش لاغری اولتراسونیک کویتیشن به سادگی انجام می شود. مرحله اول تعویض لباس عادی با لباس مخصوص کویتیشن می باشد. این امر سبب شده تا حجم بافت های چربی اضافه در نقاط مختلف بدن کم یا زیادتر از حد واقعی جلوه نکند.

دکترپی کویتیشن - کلینیک اورانوس
روش دکترپی کویتیشن جهت حفظ تنایب اندام و حذف چربی های زائد بدون عوارض جانبی – کلینیک اورانوس

پزشک متخصص ناحیه مورد نظر را به وسیله الکل یا ماده ای ضد عفونی می کند. در مرحله بعد هندپیس دستگاه بر روی محل مورد نظر قرار می گیرد و با تابش امواج فراصوت به تحلیل و تخریب بافت های چربی می پردازد. لاغری با دستگاه کویتیشن احساس دردی را به فرد منتقل نمی کند.

مزایای استفاده از روش کویتیشن

  1. کاهش و تحلیل حجم بافت های چربی
  2. رفع چربی های موضعی و سلولیت
  3. کاهش چین و چروک بر روی پوست
  4. فرم دهی و سفتی بدن
  5. بهبود گردش خون و سیستم لنفاوی
  6. بهبود و رفع افتادگی پوست بدن و صورت

پیشنهاد ما به شما

فناوری به کار رفته در روش دکترپی كويتيشن مبتنی بر اولتراسونیک می باشد. امواج اولتراسونیک توسط هندپیش دستگاه به سطوح زیرین پوست نفوذ کرده و با تحلیل بافت های چربی به خروج آسان تر آن ها از بدن کمک می کند. تمامی خدمات مربوط به تناسب اندام و چربی سوزی موضعی از جمله دکترپی کویتیشن تحت نظارت بهترین پزشکان متخصص در محیطی آرامش بخش در کلینیک اورانوس انجام می شود.

کلینیک اورانوس یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات زیبایی در تهران است که با بیش از 15 سال تجربه در زمینه پوست و مو نیز فعالیت دارد.
از این رو شما بزرگواران می توانید جهت استعلام قیمت از خدمات لاغری موضعی و دریافت مشاوره رایگان در این مجموعه با همکاران ما در بخش مشاوره در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63