لیزر کیوسوئیچ مدلایت - کلینیک اورانوس
بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات لیزر کیوسوئیچ مدلایت در تهران – کلینیک اورانوس

خدمات لیزر کیوسوئیچ مدلایت در کلینیک اورانوس | غرب تهران

لیزر کیوسوئیچ مدلایت یکی از شناخته شدهترین دستگاه های برای پاک کردن تاتو و خالکوبی می باشد. همچنین این دستگاه توانایی رفع لک های صورت و بدن، لپ های ملاسما (لک های دوران بارداری و تغییرات هورمونی)، لک های مادرزادی، ماه گرفتگی، کک و مک و … را نیز دارد.

مراحل انجام لیزر کیوسوئیچ چگونه است؟

به طور کلی پیش از درمان با لیزر کیوسوئیچ، ناحیه تحت درمان کاملاً تمیز می شود. همچنین گاهی نیز لایه نازکی از کرم کربن به کار می رود تا تاثیر درمان بیشتر شود. لازم به ذکر است که این کرم، نور لیزر کیوسوئیچ را پیش از تخریب سلول ها و حذف سلول های مرده، آلودگی ها و چربی از لایه اپیدرم جذب کرده و همچنین منافذ باز و بزرگ شده‌ پوست را جمع می کند. لیزر کیوسوئیچ برای انواع پوست مناسب بوده و برای کسانی که نگران شلی پوست، یا لک ‌های بعد از آکنه هستند، روشی ایده آل است.

دوره نقاهت افراد پس از لیزر کیوسوئیچ چقدر است؟

لیزر کیوسوئیچ دوره نقاهت بسیار کمی دارد. معمولاً افراد می توانند پس از لیزر کیوسوئیچ مدلایت فوراً به فعالیت های عادی و روزمره خود بازگردند. به طور کلی برای افرادی که ضایعات پوستی عمیق تری دارند یا برای پاک کردن تاتو از لیزر کیوسوئیچ استفاده می کنند، انرژی بالاتری از لیزر کیوسوئیچ به کار برده خواهد شد. در این شرایط احتمالاً دوره نقاهت کمی بیشتر خواهد بود. چرا که پروسه التیام‌ بیمار بیشتر طول می کشد.

مزایا و کاربرد لیزر کیوسوئیچ مدلایت چیست؟

  1. رفع و درمان ملاسما
  2. از بین بردن لکه های قهوه ای صورت
  3. از بین بردن کک و مک
  4. رفع لکه های جای جوش
  5.  پاک کردن تاتو
  6. قارچ ناخن
  7. از بین بردن خال های مادرزادی
  8. کم خطر بودن
لیزر کیوسوئیچ مدلایت - کلینیک اورانوس
ارائه خدمات لیزر کیوسوئیچ مدلایت در کلینیک اورانوس با قیمت مناسب

آیا درمان با لیزر کیوسوئیچ درد دارد؟

استفاده از لیزر کیوسوئیچ سبب سوزش کمی در ناحیه تحت درمان می شود. اما نیازی به استفاده از دارو‌ های بی حسی در حین درمان نیست. لازم به ذکر است که اگر پوست حساسی دارید می توانید 30 دقیقه پیش از لیزر کیوسوئیچ، از یک کرم بی حس کننده استفاده کنید.

هزینه استفاده از لیزر کیوسوئیچ مدلایت چقدر است؟

به طور کلی هزینه لیزر کیوسوئیچ مدلایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. این که قصد درمان چه آسیبی را دارید، یکی از مهم ترین فاکتورها است. پس از آن نیز باید میزان و سطح آسیب و محل آن بررسی شود. طبیعتاً هر چه سطح لک، جای جوش، کک و مک، خالکوبی یا تتو بیشتر باشد یا شخص قصد برداشتن تعداد بیشتری از خال های خود را داشته باشد، باید هزینه بیشتری بپردازد. همچنین اندازه خال ها نیز در تعیین هزینه موثر است. از دیگر عوامل موثر در هزینه لیزر می توان به نوع پوست، سن، رنگ پوست، رنگ خالکوبی یا تتو و تعداد جلسات مورد نیاز اشاره نمود.

 پیشنهاد ما به شما عزیزان

کلینیک اورانوس یکی از مراکز ارائه دهنده خدمات لیزر کیوسوئیچ مدلایت در غرب تهران می باشد. ما در این مجموعه خدمات لیزر درمانی را با استفاده از بهترین و بروزترین تجهیزات به شما سروران گرامی ارائه می دهیم. لازم به ذکر است که هزینه لیزر کیوسوئیچ مدلایت در کلینیک اورانوس بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.
شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه با مشاوران ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63