پلاسما سل تراپی | کلینیک اورانوس

جهت جوانسازی و زیبایی پوست با پلاسما سل تراپی با کلینیک اورانوس در ارتباط باشید


پلاسما سل تراپی در کلینیک اورانوس

پلاسما سل تراپی یکی از روش های ایمن برای ترمیم بافت های پوسیده است. در این روش از پلاسمای خون به منظور تحریک بافت های تخریب شده استفاده می شود.
پلاسما تراپی در درمان بافت های قسمت های مختلف بدن مانند گردن، صورت، سر و سینه کاربرد دارد.

این عمل در کلینیک اورانوس توسط پزشکان خبره و حرفه ای انجام می گیرد. مراجعین محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با واحد مشاوره این کلینیک تماس بگیرند. بهره مندی از پیشرفته ترین و به روزترین تجهیزات در کلینیک اورانوس، باعث کسب نتایج ایده آل از پلاسما تراپی خواهد شد.

نحوه انجام پلاسما سل تراپی

این درمان، روشی است که در آن بخشی از خون فرد گرفته می شود. سپس خون گرفته شده در کیت های ویژه ای به منظور جداسازی پلاسما قرار می گیرد. پلاسمای غنی شده توسط تجهیزات مخصوص وارد پوست می شوند.
پزشکان برای انجام این درمان از تجهیزات جدید مانند پلاسما جت استفاده می کنند. این دستگاه در فاصله چند میلی متری پوست قرار دارد و ذرات پلاسما را به سمت پوست پرتاب می کند.

مهارت بالای پزشک در این زمینه حرف اول را می زند. چرا که در صورت بی تجربه بودن اپراتور، ممکن است دستگاه با پوست تماس داشته و موجب سوختگی گردد.
هنگام انجام پلاسما سل تراپی ممکن است در ناحیه درمان احساس درد کنید. این درد پس از اتمام درمان، به صورت کامل رفع خواهد شد.

مزایای پلاسما سل تراپی

پلاسما تراپی به دلیل سازگاری بالا، تأثیر زیادی در رفع مشکلات پوستی دارد. این روش کاملاً غیر تهاجمی بوده و عوارضی ندارد.
پلاسما تراپی از روش های کاملاً بهداشتی و استریل به شمار می رود. بنابراین امکان بروز عفونت و بیماری های واگیر به هیچ وجه در پلاسما تراپی وجود ندارد.

این درمان از روش هایی است که بدون ایجاد برش در پوست انجام می شود.
پس با استفاده از این روش درمانی، نیاز به بخیه زدن نیست. پلاسما تراپی بدون بستری کردن بیمار انجام شده و دوره نقاهت آن بسیار کوتاه است. این روش جوان سازی پوست نسبت به جراحی، قیمت بسیار کمتری دارد. استفاده از خدمات پلاسما تراپی محدودیت سنی ندارد.
تمام افراد می توانند از این روش برای جوان سازی و رفع مشکلات پوستی خود استفاده کنند. با استفاده از این روش می توان تیرگی اطراف چشم، ریزش مو، جای جوش و اسکار را به طور کامل درمان نمود.

آشنایی با پلاسما سل تراپی در کلینیک اورانوس
مزایا و ویژگی های پلاسما سل تراپی و جوانسازی پوست – کلینیک اورانوس

ماندگاری پلاسما سل تراپی چقدر است؟

پلاسما تراپی از اقداماتی است که در مدت 10 دقیقه الی 1 ساعت به اتمام می رسد. تعداد جلسات درمان نیز در این روش متغیر بوده و بر اساس شرایط پوستی مراجعه کننده، 3 تا 5 جلسه طول می کشد.
مدت زمان ماندگاری این روش نیز به عوامل مختلفی مانند قسمت درمان، نوع پوست بیمار و سبک زندگی افراد بستگی دارد. در بسیاری از موارد میزان ماندگاری این درمان به صورت دائمی است.
اما پس از گذشت 1 تا 3 سال و پیر شدن پوست، احتمال بازگشت به حالت اولیه نیز وجود دارد. پس از این مدت لازم است نسبت به انجام پلاسما تراپی مجدد در کلینیک های معتبر اقدام نمایید.

پیشنهاد ما به شما زیبا جویان

ما در کلینیک اورانوس از متدهای جدید پلاسما سل تراپی استفاده می کنیم. از این رو نتایج حاصل از درمان به صورت تضمینی می باشند. ما در این مرکز با برگزاری جشنواره های مختلف، تخفیفات ویژه ای برای خدمات در نظر گرفته ایم. با مراجعه به کلینیک اورانوس می توانید پلاسما سل تراپی را زیر نظر بهترین پزشکان زیبایی کشور انجام دهید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63