برجسته سازی لب و گونه - کلینیک اورانوس
برجسته سازی لب و گونه به همراه مشاوره رایگان – کلینیک اورانوس

برجسته سازی لب و گونه در کلینیک اورانوس

لب ها و گونه ها دو عضو اصلی اجزاء صورت هستند که در نگاه اول توجه افراد را به خود جلب می کنند. به بیان دیگر این دو عضو نقش اساسی در زیبایی صورت افراد دارند. قابل ذکر است که بافت های چربی لب و گونه با گذر زمان و افزایش سن تحلیل می روند.
به علاوه خشکی پوست و عدم آبرسانی به گونه و لب می تواند در زیبایی ظاهری آن ها تاثیری منفی داشته باشد.
استفاده از روش های برجسته سازی لب و گونه می تواند حجم از دست رفته را بازسازی کرده و به حالت اول بازگرداند. این روش ها به صورت دائمی و موقت تا حد زیادی به حجیم شدن لب ها و گونه ها کمک می کنند و رضایت افراد را بر می انگیزند.

انواع روش های برجسته کردن لب و گونه

با پیشرفت تکنولوژی روزانه بسیاری از افراد به دنبال روش های متنوعی جهت برجسته کردن و افزایش حجم لب و گونه هستند. هر یک از این روش ها متفاضیان مخصوص به خود را دارند. انواع روش های برجسته سازی لب و گونه عبارتند از:

تزریق ژل

این روش جزو متداول ترین و پر طرفدار ترین روش های حجم دهی به گونه و لب ها می باشد. تزریق ژل می تواند تا حد زیادی به یکسان سازی و حفظ تعادل برجستگی لب و گونه در دو طرف صورت کمک کند.

انواع متنوعی از ژل ها در بازار موجود هستند که در امر حجم دهی، اصلاح نواقص و از بین بردن چین و چروک اطراف لب و گونه مورد استفاده قرار می گیرد. تزریق ژل در قسمت لب ها در حجم سازی به صورت عرضی و ارتفاع لب انجام می گیرد.

برجسته سازی لب و گونه - کلینیک اورانوس
ارائه خدمات برجسته سازی لب و گونه در تهران – کلینیک اورانوس

تزریق چربی

در این روش، چربی اضافی موجود در سایر نقاط بدن خارج می شود و قسمت لب و گونه تزریق می شود تا برجسته سازی لب و گونه را به طور کامل و به اندازه دلخواه انجام دهد. این روش دارای دوره نقاهت کوتاهی بوده و به صورت سرپایی و بدون بستری صورت می پذیرد. نتایج حاصل شده از روش تزریق چربی در مقایسه با تزریق ژل ماندگاری بالاتری دارد.

پروتز لب و گونه

این روش به عنوان با دوام ترین روش برجسته سازی لب و گونه شناخته می شود.
نتیجه حاصل شده از این عمل بسیار طبیعی تر از دیگر روش ها می باشد. در روش پروتز استفاده از یک ایمپلنت ساخته شده از مواد سیلیکونی نرم و جامد درون گونه و لب قرار گرفته و بافتی نرم و بالشتی به لب و گونه می دهد.
میزان استفاده از پروتز درون گونه یا لب بسته به میزان حجم قبلی آن ها تعیین می گردد. این روش دوره نقاهتی بسیار کوتاهی داشته و پس از انجام آن می توانید به کار های روزانه خود بپردازید.

 لیفت لب‌ و گونه

در این روش به کمک نخ های جراحی تا جایی که فاصله بین لب و بینی به پزشک اجازه دهد، لب به سمت بالا کشیده می شود. این روش می تواند گزینه مناسبی برای برجسته سازی گونه نیز باشد. نتایج بعد از این عمل بسیار اثر بخش و ماندگاری بالایی نیز دارد.

پیشنهاد ما به شما

در دنیای امروز بهره مندی از لب ها و گونه های پر و گوشتی می تواند به عنوان یکی از فاکتور های زیبایی صورت به شمار آید. از طرفی بسیای از افراد از حجم کم و تحلیل بافت های چربی در قسمت گونه و لب های خود رنج می برند و به دنبال راهکار هایی برای جبران این تحلیل هستند.

کلینیک اورانوس یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات زیبایی، پوست و مو در تهران محسوب می شود. این مجموعه با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تزریقات زیبایی، جوانسازی پوست، کاشت مو و ابرو و … فعالیت دارد. ما در کلینیک اورانوس تمامی خدمات برجسته سازی لب و گونه را تحت نظر مجرب ترین پزشکان متخصص ارائه می دهیم.

از این رو شما سروران گرامی می توانید جهت انجام خدمات حجم دهی به لب و گونه و استعلام قیمت خدمات جراحی زیبایی در کلینیک اورانوس با مشاوران ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63