جراحی زیبایی گوش - کلینیک اورانوس
جراحی زیبایی گوش در کلینیک اورانوس توسط بهترین پزشک

جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی) در کلینیک اورانوس

اتوپلاستی یا جراحی زیبایی گوش روشی است که در آن سایز و حالت گوش ها تغییر می یابد. نتایج عمل جراحی تغییر شکل گوش تا حد زیادی به تغییرات مورد نظر وابسته است. به طور کلی این روش درمانی موجب افزایش اعتماد به نفس و رفع مشکل گوش بزرگ مخصوصاً در کودکان و نوجوانان می شود. در این روش درمانی اگر گوش ها برجسته و بیرون زده باشند، با بخیه زدن غضروف می توان لاله گوش را صاف کرده و به سر نزدیک تر نمود.
یا اگر یکی از گوش ها نسبت به دیگری بالاتر قرار گرفته باشد، توسط عمل زیبایی گوش می توان آن ها را نسبت به هم متقارن کرد. گوش هایی که بیش از حد بزرگ هستند را نیز می توان توسط جراحی زیبایی گوش به تنهایی و یا به همراه سایر عمل های جراحی مربوط به گوش به اندازه متناسب درآورد.

انواع جراحی زیبایی گوش

  1. برجسته سازی گوش: بعضی از افراد ممکن است گوش کوچکی داشته باشند که کاملاً رشد نکرده است. در این موارد عمل زیبایی گوش به منظور افزایش اندازه گوش خارجی انجام می شود.
  2. سنجاق کردن گوش: این تکنیک در واقع نزدیک کردن گوش به سر است. در واقع این جراحی در افرادی انجام می شود که گوش های آن ها از دو طرف سر برجسته است.
  3. کاهش اندازه گوش: اختلال ماکروتیا زمانی است که گوش ها بزرگ تر از حد طبیعی باشد. افرادی که مبتلا به ماکروتیا می باشند، عمل زیبایی گوش را با هدف کاهش اندازه گوش انتخاب می کنند.
جراحی زیبایی گوش - کلینیک اورانوس
اتوپلاستی در کلینیک اورانوس با قیمت مناسب

چه کسانی کاندید جراحی زیبایی گوش هستند؟

  1. به طور کلی افرادی که تحت عمل جراحی زیبایی گوش قرار می گیرند، باید از سلامت جسمانی برخوردار بوده و به بیماری های تهدید کننده زندگی یا عفونت های مزمن درمان نشده گوش مبتلا نباشند.
  2. افراد باید حداقل 5 سال سن داشته و زمانی که رشد غضروف گوش به پایان رسیده و بد فرمی آن تثبیت شده است اقدام به انجام این عمل جراحی نمایند.
  3. کاندیدای مناسب جراحی زیبایی گوش باید دستورالعمل های قبل و بعد از عمل را به خوبی انجام داده و همکاری لازم جهت انجام این عمل را داشته باشند.

مزایای انجام عمل زیبایی گوش

  1. عمل زیبایی گوش نواقص مادرزادی گوش را رفع و اصلاح می نماید.
  2. عمل جراحی گوش بسیار ایمن بوده و خطرات آن بسیار کم است.
  3. انجام این جراحی سبب بالا رفتن اعتماد به نفس در افراد می شود.
  4. با انجام عمل زیبایی گوش ظاهر شخص به حالت طبیعی باز می گردد.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

کلینیک اورانوس یکی از بهترین مراکز جراحی زیبایی گوش در غرب تهران می باشد. ما در این مجموعه ارائه دهنده تمامی خدمات زیبایی و جوانسازی پوست توسط برترین متخصصان هستیم. لازم به ذکر است که جراحی های زیبایی در کلینیک اورانوس با استفاده از بهترین و بروزترین تجهیزات به شما عزیزان ارائه می گردد. شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه ها با مشاوران خبره ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63