جراحی تومورهای پوستی | کلینیک اورانوس

برداشتن تومورهای پوستی با بهترین روشهای جراحی - کلینیک اورانوس


جراحی تومورهای پوستی در کلینیک اورانوس

جراحی تومورهای پوستی یکی از جراحی های زیبایی است که باید توسط جراح پلاستیک انجام گیرد. نئوپلاسم یا تومورهای پوستی از جمله ضایعاتی هستند که به دلیل رشد بی رویه سلول های پوستی ایجاد می شوند. این توده ها با استفاده از روش های جراحی ویژه ای قابل درمان هستند. در صورتی که جراحی سرطان پوست تحت نظر پزشکان مجرب انجام گیرد، نتایج مثبتی در پی خواهد داشت.

کلینیک اورانوس از مراکزی است که از به روزترین تجهیزات جراحی تحت نظر بهترین جراحان پلاستیک استفاده می کند. با مراجعه به این مرکز، از خدمات بی نظیر آن در محیطی کاملاً بهداشتی با هزینه بسیار مناسب برخوردار خواهید شد.

انواع تومورهای پوستی

اصلی ترین عامل ایجاد تومورهای پوستی، تقسیمات بیش از حد سلولی می باشد. این توده ها در حالت کلی به دو صورت خوش خیم و بدخیم در پوست ظاهر می شوند.
توده های خوش خیم، از بافت های پیرامون خود به راحتی قابل تشخیص هستند. این توده ها کاملاً غیرتهاجمی بوده و در اطراف خود حالتی کپسول مانند دارند.

تومورهای بدخیم پوستی با نام سرطان پوست شناخته می شوند. این تومورها به دلیل اختلال در عملکرد مطلوب سیستم ایمنی بدن به وجود می آیند.
برای جراحی تومورهای پوستی خوش خیم روش های مختلفی به کار می رود. در واقع پزشک بر اساس صلاح دید و با در نظر گرفتن شرایط بیمار، جراحی مناسب برای رفع تومورهای پوستی را بر می‌گزیند.

انواع جراحی تومورهای پوستی

از جمله متداول ترین روش های برداشتن تومورهای پوستی به روش جراحی عبارت اند از:

اکسیزیونال

این جراحی به عنوان متداول ترین روش برداشت تومورهای پوستی شناخته می شود. در این روش، پزشک پس از بی حسی موضعی، زائده و پوست های همراه آن را با تیغ جراحی بیرون می آورد. دلیل برش پوست اطراف زائده، ایجاد اطمینان از برداشتن کامل سلول های سرطانی می باشد.

میکروگرافی

میکروگرافی روشی است که در آن ابتدا لایه نازکی از تومور برداشته می شود. پزشک پس از برداشت این لایه، آن را زیر میکروسکوب بررسی می کند.
برداشت لایه های نازک تا زمان رفع کامل تومور پوستی ادامه می یابد. در این روش پزشک تنها تومور پوستی را به صورت لایه لایه جدا کرده و مقدار ناچیزی از بافت های اطراف را بر می‌دارد.

کورتاژ

کورتاژ یا خشکاندن الکتریکی برای برداشتن تومورهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. در این جراحی، تومورهای پوستی به وسیله آلت تراش برداشته می شوند. پزشک برای جلوگیری از خونریزی و همچنین نابود کردن سلول های باقی مانده از توده، یک جریان الکتریکی به موضع درمان وارد می کند.

جراحی تومورهای پوستی | کلینیک اورانوس
درمان انواع تومور پوستی توسط جراح متخصص – کلینیک اورانوس

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

جراحی تومورهای پوستی از جمله روش هایی است که به تخصص و دانش بالایی نیاز دارد. ما در کلینیک اورانوس با توجه به اهمیت این موضوع، از پزشکان خبره و مجرب برای عمل تومورهای پوستی کمک می گیریم. تمام تجهیزات این کلینیک، جدید بوده و از بهترین برندهای دنیا خریداری شده اند. پس با مراجعه به کلینیک اورانوس، بهترین نتایج را در رفع تومورهای پوستی کسب خواهید نمود.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63