درمان زگیل های پوستی | کلینیک اورانوس

درمان قطعی زگیل های پوستی با روشهای نوین - کلینیک اورانوس


درمان زگیل های پوستی در کلینیک اورانوس

زگیل یکی از عارضه های پوستی است که در بخش های مختلف بدن ایجاد می شود. ویروس HPV در بروز این بیماری نقش اساسی را ایفا می کند.
این ویروس ممکن است در اثر تماس مستقیم و یا غیرمستقیم، به افراد سالم منتقل شود. در بسیاری از موارد ابتلا به زگیل، این عارضه پس از مدت کوتاهی خود به خود از بین می رود. برخی از مبتلایان نیز از درمان های خانگی برای درمان زگیل استفاده می کنند. اما ممکن است درمان های خانگی، کارایی لازم برای رفع این عارضه را نداشته باشند. در این صورت لازم است فرد مبتلا، به کلینیک های معتبر زیبایی مراجعه نماید.
کلینیک اورانوس از مراکز معتبر در زمینه درمان زگیل های پوستی است. با مراجعه به این مرکز می توانید علاوه بر رفع زگیل، با طی کردن دوره تخصصی درمان از بازگشت مجدد این عارضه جلوگیری نمایید.

زگیل های پوستی چه علائمی دارند؟

از جمله علائم زگیل های پوستی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. بروز زائده در اطراف و زیر ناخن
  2. ایجاد برآمدگی و نقطه های کوچک با ظاهری سیاه رنگ و سطح زبر
  3. به وجود آمدن زائده های ساقه مانند در صورت ابتلا به زگیل رشته ای
  4. بروز زائده در قسمت تحتانی انگشتان و زانوها
  5. ایجاد برآمدگی های گوشتی و نقطه ای در رنگ قرمز و صورتی و برنزی در بخش های مختلف پوست
  6. خشن و زبر شدن قسمت هایی از پوست

روش های درمان زگیل های پوستی

روش های درمان انواع زگیل های پوستی عبارت اند از:

کرایوتراپی

کرایوتراپی از روش های متداول برای درمان زگیل به شمار می رود. در این روش، مخلوطی شامل دی متیل اتر و پروپان و یا نیتروژن مایع به محل زگیل اسپری می شود. این اسپری سرد باعث انجماد سلول های زگیل و از بین رفتن کامل زگیل در سریع ترین زمان ممکن خواهد شد.

سالسیلیک اسید

استفاده از کرم های حاوی اسید سالسیلیک از دیگر روش های درمان زگیل های پوستی می باشد. قبل از استفاده از این کرم باید محل زگیل را به مدت 15 دقیقه خیس کنید. استعمال مداوم این دارو، باعث رفع کامل زگیل در قسمت های مختلف بدن می شود.

لیزر درمانی

لیزر از مؤثرترین روش های درمان زگیل محسوب می شود. با استفاده از این روش درمانی می توان زگیل را به صورت کامل و بدون درد و خونریزی ریشه کن نمود.

عمل جراحی

در صورتی که هیچ یک از روش های درمانی مذکور جواب نداد باید از عمل جراحی برای برداشتن زگیل استفاده کنید. این عمل در کلینیک اورانوس با بی حسی موضعی و در محیط کاملاً بهداشتی انجام خواهد شد. بنابراین پس از جراحی زگیل، هیچ گونه عوارض و دردی را تجربه نخواهید کرد.

درمان زگیل های پوستی | کلینیک اورانوس
بهترین روشهای درمانی زگیل های پوستی – کلینیک اورانوس

کلام آخر

کلینیک اورانوس از مراکزی است که درمان زگیل پوستی را با استفاده از تجهیزات مدرن و جدید انجام می دهد. بهره مندی از پزشکان مجرب، یکی دیگر از موارد مثبت در کارنامه درخشان این کلینیک است. با مراجعه به متخصصین ما در این مرکز می توانید درمان زگیل های پوستی را در کوتاه ترین زمان انجام دهید. بدون شک از کسب نتایج مطلوب در درمان زگیل و قیمت های مناسب این مرکز، شگفت زده خواهید شد.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63