دستگاه اولتراپی | کلینیک اورانوس

جهت آشنایی با دستگاه اولتراپی با کلینیک اورانوس در ارتباط باشید


آشنایی با دستگاه اولتراپی در کلینیک اورانوس

یکی از روش های جوانسازی و رفع چین و چروک پوست، استفاده از دستگاه اولتراپی می باشد. اولتراپی به عنوان یکی از روش های غیر تهاجمی برای رفع مشکلات پوستی شناخته می شود. با استفاده از این دستگاه، دیگر نیازی به صرف هزینه بالا و جراحی پوست نخواهید داشت.

ما در کلینیک اورانوس، اولتراپی پوست را توسط به روزترین دستگاه انجام می دهیم. دستگاه مورد استفاده در این کلینیک، اصل آمریکایی بوده و تنها ابزاری است که مجوز FDA آمریکا را کسب کرده است. پس با مراجعه به کلینیک اورانوس و استفاده از این دستگاه، بهترین نتایج را در جوانسازی پوست به دست خواهید آورد.

کاربرد دستگاه اولتراپی

علاوه بر رفع چین و چروک صورت، از تجهیزات اولتراپی برای درمان مشکلات زیر استفاده می شود:

  1. برطرف کردن چین و چروک در قسمت های فوقانی سینه
  2. رفع غبغب و سفت کردن پوست زیر گلو
  3. برطرف کردن چین و چروک های دور چشم
  4. ایجاد سفتی پوست در قسمت پیشانی
  5. لیفتینگ گونه و خط ابرو

مزایای استفاده از دستگاه اولتراپی

از مهم ترین مزایای این دستگاه می توان به دقت بالای آن اشاره کرد. بنابراین استفاده از این محصول، نتایج مطلوبی برای متقاضیان خواهد داشت.

در اولتراپی از هیچ سوزنی برای تزریق مواد به پوست استفاده نمی شود. بلکه امواج فرابنفش تولید شده توسط دستگاه اولتراپی به سطح پوست تابانده می شود.
این امواج باعث واکنش طبیعی پوست و سفتی و جوانی پوست می شوند. اولتراپی پوست در مدت کوتاهی انجام شده و پس از آن به دوران نقاهت نیازی نیست.
این دستگاه قابلیت رفع چین و چروک در رنگ ها و انواع مختلف پوست را دارد. از این رو در صورتی که به دنبال روشی به صرفه برای جوانسازی پوست هستید، اولتراپی بهترین گزینه است.

آشنایی با دستگاه اولتراپی در کلینیک اورانوس
مزایای استفاده از دستگاه اولتراپی در کلینیک اورانوس

کاندیدای مناسب برای استفاده از دستگاه اولتراپی

برای استفاده از خدمات اولتراپی، سن خاصی تعریف نشده است. تمام افرادی که دارای پوستی با انعطاف پذیری متوسط هستند، می توانند از این روش درمانی استفاده کنند.

برای آن دسته از افرادی که از چین و چروک و افتادگی پوست خود رنج می برند؛ اولتراپی بهترین انتخاب است.
بانوان باردار، افراد دچار آفتاب سوختگی و متقاضیان بالای هفتاد سال برای اولتراپی مناسب نیستند. چرا که در سنین کهنسالی، میزان عمق چین و چروک افزایش می یابد.
بنابراین اولتراپی نمی تواند عملکرد مناسبی در رفع چین و چروک داشته باشد. زیبا جویان با سن 30 سال به بالا می توانند برای جوانسازی پوست خود، سالانه یک بار اولتراپی انجام دهند. اولتراپی می تواند به عنوان اقدامی پیشگیرانه برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک در پوست نیز تلقی شود.

پیشنهاد ما به شما عزیزان

اگر خواهان استفاده از دستگاه اولتراپی تحت نظر مجرب ترین پزشکان متخصص هستید، مراجعه به کلینیک اورانوس بهترین راه است. ما در این کلینیک، اولتراپی را توسط دستگاه اصل کشور آمریکا و توسط اپراتورهای مجرب و کارآزموده انجام می دهیم. پس در این مرکز، کوچک‌ترین عوارض اولتراپی را نیز تجربه نخواهید کرد.
اگر می خواهید با یکی از راه های جوانسازی و زیبایی پوست توسط دستگاه اولتراپی بیشتر آشنا شوید و اطلاعات بیشتری داشته باشید، با واحد مشاوره کلینیک اورانوس تماس بگیرید. کارشناسان ما به صورت تمام وقت و با صبر و شکیبایی به تمام پرسش هایتان پاسخ خواهند داد.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان می‌توانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63