لیپوپلاستی - کلینیک اورانوس
بهترین کلینیک ارائه خدمات زیبایی نظیر لیپوپلاستی با ماندگاری بالا – کلینیک اورانوس

خدمات لیپوپلاستی در کلینیک اورانوس

در دنیای امروز افراد با خوردن غذای چرب نظیر فست فود ها، نمک و شکر چربی قابل توجهی را به درون بدن خود وارد می کنند. از طرفی عدم تحرک و ورزش نکردن می تواند به انباشت چربی در بدن کمک کرده و در انتها به چاقی منجر شود.
از این رو افراد به دنبال رژیم ها و انجام تحرکات سنگین جهت آب کردن و از بین بردن چربی های زائد هستند. بسیاری از افراد در وزن متعادلی قرار دارند اما از وجود چربی در نواحی پهلو، شکم، غبغب و ران و … عاصی بوده و جهت رفع آن تلاش می کنند.

در دنیای امروز رسیدن به اندام دلخواه رویایی غیر قابل دسترس نیست. انواع و اقسام عمل ها جراحی زیبایی وجود دارد که می تواند شما را در این امر کمک کند و دستیابی به این رویا را ممکن سازد. یکی از این روش ها لیپوپلاستی می باشد. روش لیپوپلاستی یا لیپوساکشن جهت بیرون کشیدن چربی هایی استفاده می شود که تا حد زیادی در بدن انباشته شده و ورزش و رژیم در رفع آن ها موثر نیستند. بنابراین متخصصان این روش را به بیماران خود توصیه می کنند.

لیپوپلاستی چیست؟

لیپوساکشن نام دیگر لیپوپلاستی است که یکی از رایج ترین روش ها برای از بین بردن چربی های زائد بدن می باشد. این روش در سراسر جهان برای افرادی که از چاقی مفرط رنج می برند، مورد استفاده قرار می گیرد. متخصصان در روش لیپوساکشن از مکش چربی استفاده کرده تا چربی اضافه را که در نقاطی از بدن تجمع یافته اند، بیرون بکشند.
البته قابل ذکر است که جراحی های زیبایی از جمله لیپوساکشن عامل کاهش وزن شما نیست. در واقع استفاده از این روش زمانی می تواند مناسب باشد، که وزن شما متعادل باشد و فقط چربی های موضعی در برخی نقاط بدن جمع شده باشند. این تکنیک می تواند در خارج کردن این چربی ها به شما کمک کند. در حقیقت این روش یکسان سازی اندامی را که تغییر وزن در آن ها غیر ممکن است، به ارمغان می آورد.

نقاط مناسب بدن برای انجام لیپوپلاستی

شایان ذکر است که عمل لیپوساکشن در برخی از نقاط بدن قابل اجرا می باشد. همانطور که گفتیم، چربی اضافی موجود در قسمت هایی که در زیر به آن می پردازیم توسط این روش رفع می شوند. نقاطی از بدن که مناسب برای انجام عمل لیپوساکشن می باشد عبارتند از:

  1. گردن
  2. قفسه سینه
  3. کمر
  4. ران
  5. پهلو ها
  6. ماهیچه ساق پا و مچ پا
  7. بازو ها
  8. شکم
  9. باسن
  10. کوچک کردن سینه (در برخی موارد خاص)

انواع روش های جراحی لیپوپلاستی

انجام خدمات مربوط به لیپو پلاستی برای هر فردی متغیر می باشد. روش های مختلفی برای لیپوساکشن وجود دارد که به عواملی همچون وزن فرد، فیزیک بدنی و میزان تحمل فرد بستگی دارد. انواع روش های لیپوپلاستی شامل موارد زیر است.

جراحی به روش اولتراسونیک

این عمل درمانی از طریق وارد کردن انرژی اولتراسونیک توسط یک میله فلزی به درون بدن انجام می شود. این انرژی ارتباطات سلول ها با چربی ها را از بین می برد و آن ها را تبدیل به یک محلول می کند. در نتیجه خروج چربی ها به سادگی امکان پذیر خواهد شد.

لیپوساکشن به روش پاور

این روش بیرون کشیدن چربی ها را به صورت کامل ممکن می سازد. نحوه عملکرد روش پاور به گونه ای می باشد که با استفاده از کانولا (ضربان زن) ارتعاشات شدیدی را به بدن وارد می کند تا چربی ها به راحتی از بدن خارج شوند.

لیپوساکشن به روش پاور بیشتر مناسب نواحی کوچک بدن از جمله بازو ها، زانو ها و مچ پا و ساق پا می باشد.

لیپوپلاستی - کلینیک اورانوس
کلینیک اورانوس بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات لیپوپلاستی در تهران

لیپوساکشن لیزری

این روش با تبدیل چربی های بدن به مایع از طریق فیبر لیزری و ایجاد تشعشعات بالا بیرون کشیدن چربی ها آسان می کند. پزشک متخصص پس از معلق کردن چربی و جدا کردن چربی از بافت ها با استفاده از لیزر، از کانولا برای خارج کردن چربی از بدن کمک می گیرد.

لیپوساکشن تومسنت

این روش درمانی به عنوان مرسوم ترین روش های لیپوپلاستی می باشد. این روش محلولی از جنس آب نمک است که به نقطه مورد نظر از بدن تزریق می شود.

در نتیجه این محلول می تواند به راحتی چربی ها را از بین می برد.
مرحله بعدی استفاده از داروی اپی نفرین انقباضات عروقی کنترل می شوند. این دارو قسمت مورد نظر را متورم کرده و با ایجاد شکاف در این نقطه می توان از طریق کانولا چربی را بدن بیرون کشید.

پیشنهاد ما به شما

لیپوپلاستی یکی از روش های جراحی زیبایی می باشد که از بین‌ بردن چربی های بدن را فراهم می سازد و داشتن اندام خوش فرم را برای افراد به ارمغان می آورد.

کلینیک اورانوس یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات زیبایی در تهران است که با بیش از 15 سال تجربه در زمینه پوست و مو نیز فعالیت دارد. از این رو شما سروران گرامی می توانید برای انجام خدمات لیپوپلاستی و جهت استعلام قیمت از دیگر خدمات جراحی زیبایی در این کلینیک با همکاران ما در بخش مشاوره در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63