سابسیژن - کلینیک اورانوس
خدمات سابسیژن جهت جوانسازی پوست به همراه مشاوره رایگان – کلینیک اورانوس

ارائه خدمات سابسیژن در کلینیک اورانوس

همانطور که می دانید، بسیاری از افراد به دلیل استفاده از مواد غذایی نا سالم، چربی ها و شکر موجود در خوراکی ها از زدن جوش بر روی صورت و آثار آن رنج می برند.
روش سابسیژن یکی از بهترین راهکار های درمان اسکار و جای باقی مانده از جوش ها و زخم های پوستی می باشد. این روش که روز به روز با تکنولوژی همگام بوده تا حد زیادی می تواند جای جوش و لکه های پوستی ناشی از زخم و آکنه را به راحتی از بین ببرد. با انجام این روش علاوه بر کمک به رفع لک های پوست صورت شاهد جوانسازی پوست خود هستید.
ما در کلینیک اورانوس تحت نظر بهترین متخصصان جوانسازی پوست این روش را به شما عزیزان ارائه می نماییم.

سابسیژن قادر به رفع برخی از فرو رفتگی های پوستی ناشی از بخیه و زخم های عمیق می باشد. این روش با به حداقل رساندن درد و به کمک روش آر اف فرکشنال پوست صورت شما را از هر نوع فرو رفتگی، جای اسکار و … پاک کند.

عملکرد روش سابسیژن به گونه ای است که با استفاده از سوزن باریک و مخصوصی به نام نوکور بافت های فیبروتیک را مطابق با استاندارد های موجود از هم جدا می کند. به همین علت بعد از انجام سابسیژن دیگر خبری از جای جوش های قدیمی و یا تو رفتگی های پوستی نیست.

انواع سابسیژن

این تکنولوژی جدید در انواع و اقسام متنوعی در کلینیک اورانوس انجام می شود. شما عزیزان می توانید با پزشک متخصص خود مشورت کرده و بهترین گزینه را برای انجام عمل سابسیژن انتخاب نمایید.

انواع روش های موجود در دنیا جهت از بین بردن جای جوش و رفع گودی پوست عبارتند از:

تزریق خون

روش سابسیژن با تزریق خون یکی از روش هایی بوده که تقریبا نزدیک به 20 سال در بین افراد رایج است. این تکنیک از روش عادی سابسیژن و ترکیب آن با خون خود افراد استفاده می شود.
تزریق خون به درون لایه های پوست از ایجاد اسکار بر روی آن جلوگیری می کند. این روش اجازه ایجاد هیچ گونه فرو رفتگی و گودی را از پوست می گیرد. این روش دوره نقاهت کوتاهی داشته و نیازی به استراحت طولانی مدت ندارد.
ایجاد برآمدگی بر روی نقاطی که سابسیژن انجام شده، به مرور زمان از بین خواهند رفت.

سابسیژن - کلینیک اورانوس
ارائه خدمات جوانسازی سابسیژن با قیمت مناسب – کلینیک اورانوس

پیوند پوست

عملکرد این تکنیک به گونه ای است که برای شروع ابتدا شکافی کوچک در محل اسکار موجود روی پوست ایجاد می کنند. این عمل سبب می شود تا ارتباط آن با لایه زیرین پوست قطع شود.

سپس با بهره مندی از لیزر قسمتی از پوست پشت گوش را برداشته و در محل شکاف بخیه می کنند. روش سابسیژن به همراه پیوند پوست می تواند گزینه بسیار مناسبی برای حذف اسکار های پوستی و آتروفیک باشد. دوران نقاهت این روش کمتر از یک هفته است.

سابسیژن و تزریق پلاکت های پلاسما

این روش به عنوان کارآمد ترین و به روز ترین شاخه های سابسیژن در دنیا شناخته می شود. در این روش PRP (پلاکت های غنی شده‌ پلاسما) خون افراد را به شکل یک حائل در پوست در نظر می گیرند. این پلاکت ها حاوی مقدار زیادی سایتوکین می باشند. بنابراین در جهت ترمیم بافت های شکافته شده می توان از این پلاکت ها استفاده کرد.

در این تکنیک به مانند سابسیژن با تزریق خون حفره ای کوچک درون پوست و بر روی روزنه های اسکار ایجاد شده که از این طریق ارتباط بین اسکار آتروفیک با لایه های زیرین پوست حذف می شود.
سپس از PRP و تزریق آن به همان نقاط به جای بخیه استفاده می کنند. با توجه به اینکه پلاکت های غنی شده‌ پلاسما چگالی کمتری از خون دارند عوارض جانبی ناشی از سابسیژن را تا حد زیادی کاهش می دهد.

پیشنهاد ما به شما

اگر به دنبال راهی برای از بین بردن اسکار یا جای جوش و زخم و جلوگیری از ایجاد لک در صورت خود هستید، پیشنهاد ما به شما روش سابسیژن است. این روش با هدف جداسازی بافت های پوستی در این امر جوانسازی و رفع لک و جوش به شما کمک می کند.

کلینیک اورانوس به عنوان یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات زیبایی در تهران شناخته می شود که با بیش از 15 سال تجربه در زمینه پوست و مو نیز فعالیت دارد. تمامی خدمات زیبایی و جوانسازی پوست در کلینیک اورانوس تحت نظارت بهترین و ماهر ترین متخصصان پوست انجام می شود.

از این رو شما سروران گرامی می توانید جهت انجام خدمات زیبایی و جوانسازی و استعلام قیمت سابسیژن پوست صورت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63