تزریق مزوژل - کلینیک اورانوس
تزریق مزوژل توسط بهترین متخصص در کلینیک اورانوس

تزریق مزوژل در کلینیک اورانوس

تزریق مزوژل یکی از موثرترین درمان ها برای رفع چین و چروک و دیگر مشکلات پوستی در صورت (به خصوص دور چشم) می باشد. در این روش درمانی از هیالورونیک اسید جهت رفع مشکلات پوستی استفاده می شود تا جوانی و شادابی به پوست افراد باز گردد. هیالورونیک اسید یکی از اصلی ترین ترکیبات طبیعی پوست است که در ساخت کلاژن و حفظ حالت ارتجاعی آن نقش مهمی دارد. این ماده می تواند سلول های تولید کننده کلاژن را تحریک کند و با بهبود فرآیند خون رسانی به بافت های پوست آسیب های آن ها را از بین ببرد.

مزوژل از چه موادی ساخته شده است؟

مزوژل یک درمان ایمن و سالم پوست است که حاوی مواد مورد نیاز برای ترمیم و شادابی آن می باشد. از جمله این مواد عبارتند از:

  1. هیالورونیک اسید
  2. کوآنزیم ها
  3. مواد معدنی
  4. آمینو اسیدها
  5. ویتامین ها
  6. آنتی اکسیدان ها

در میان مواد اولیه متعددی که در ساخت و تولید مزوژل از آن ها استفاده می شود اصلی ترین عنصر هیالورونیک اسید است. این ماده یک نوع قند است که به صورت طبیعی در بدن یافت می شود. این ماده سبب حفظ آب موجود در پوست شده و به هیدراته شدن پوست کمک می کند.

چه کسانی می توانند از مزوژل استفاده کنند؟

به طور کلی جهت استفاده از درمان مزوژل محدودیتی در سن و جنسیت افراد وجود ندارد. در واقع مزوژل را می توان یک روش غیر تهاجمی برای از بین بردن نواقص ظاهری و جزئی در پوست و چهره افراد و دیگر نواحی بدن دانست. لازم به ذکر است که تزریق مزوژل سبب افزایش اعتماد به نفس افراد و جوان تر و زیباتر شدن ظاهر آن ها خواهد شد.

تزریق مزوژل - کلینیک اورانوس
تزریق مزوژل در کلینیک اورانوس با قیمت مناسب

کاربردهای تزریق مزوژل چیست؟

  1. یکی از مهم ترین کاربردهای مزوژل پر کردن چاله و چین و چروک های پوستی است. برای مثال این متد درمانی به راحتی برای ترمیم خطوط عمیق لبخند، اخم و یا خطوط اطراف چشم مورد استفاده قرار می گیرد.
  2. ممکن است برخی افراد چانه های نامتقارن داشته باشند که سبب می شود چهره آن ها خسته و بی حال به نظر برسد. با کمک مزوژل، پزشک چانه های مناسب با شکل درست برای آن ها ایجاد می کند.
  3. در مواردی که افراد دچار افتادگی در بخش هایی از صورت شده اند نیز تزریق مزوژل راه حل مناسبی می باشد.
  4. این روش درمانی برای افرادی که صورت های لاغر دارند نیز مناسب است. چرا که سبب افزایش حجم صورت به خصوص در ناحیه گونه می گردد.

تعداد جلسات انجام مزوژل

توجه داشته باشید که انجام مزوژل تنها به روز عمل محدود نمی شود و مراقبت های قبل و بعد از آن نیز تاثیر زیادی در نتایج آن خواهند گذاشت. از این رو بهتر است نحوه انجام این عمل را به سه بخش قبل، حین و بعد از مزوژل تقسیم کرد تا افراد بدانند که در هر مرحله انجام چه کار هایی لازم و انجام چه کار هایی ممنوع است.

پیشنهاد ما به شما عزیزان

یکی از بهترین مراکز زیبایی و جوانسازی پوست در غرب تهران، کلینیک اورانوس می باشد. ما در این مجموعه تمامی خدمات زیبایی و جوانسازی پوست را با استفاده بهترین و بروزترین تجهیزات و همچنین بهترین متخصصان و پزشکان به شما سروران ارائه می دهیم. شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت با مشاوران خبره ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63