برداشتن خال، ضایعات و لک های پوستی | کلینیک اورانوس

بهترین مرکز برداشتن خال، ضایعات و لک های پوستی در تهران - کلینیک اورانوس


برداشتن خال، ضایعات و لک های پوستی در کلینیک اورانوس

ظاهر شدن ضایعات و لک های پوستی یکی از شکایت های رایج افراد در سنین مختلف است. بروز این ضایعات دلایل مختلفی مانند تأثیر ژنتیک، شرایط اقلیمی و … دارد. خوشبختانه امروزه روش های مختلفی برای برداشتن خال، ضایعات و لک های پوستی به وجود آمده اند. در صورتی که به این مشکلات مبتلا هستید می توانید به راحتی برای درمان آن اقدام کنید. نکته حائز اهمیت برای درمان سریع و بدون عوارض ضایعات پوستی، مراجعه به کلینیک معتبر و با سابقه است.
کلینیک اورانوس از مراکزی است که می توانید با مراجعه به آن، انواع مشکلات پوستی را در سریع ترین زمان درمان کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاوران ما در این کلینیک در تماس باشید.

روش های برداشتن خال، ضایعات و لک های پوستی

اصلی ترین روش های درمان ضایعات و لک های پوستی عبارت اند از:

برش ضایعات با قیچی یا تیغ جراحی

برش ضایعات پوستی مانند خال به وسیله قیچی و تیغ از قدیمی ترین روش های درمان به شمار می رود. در این عمل پس از بی حسی موضعی، قسمتی از پوست بریده و خال و دیگر ضایعات برداشته می شوند. برش ضایعات توسط قیچی از روش های پر عوارض در درمان مشکلات پوستی است. بنابراین امروزه روش های نوین دیگری جایگزین این روش درمانی شده اند.

سوزاندن ضایعات پوستی

در گذشته برای برداشتن خال، ضایعات و لک های پوستی با این روش، از دستگاه کوتر استفاده می شد. این دستگاه با وجود برداشت کامل ضایعات پوستی، فرورفتگی هایی در پوست بیمار بر جای می گذاشت. در حال حاضر برای سوزاندن ضایعات پوستی از دستگاه رادیو فرکانسی استفاده می شود. استفاده از این دستگاه، عوارض سوزاندن ضایعات پوستی را به حداقل ممکن رسانده است.

کرایوتراپی ضایعات پوستی

کرایوتراپی یکی از بهترین روش های درمان ضایعات پوستی به شمار می رود. در این روش از یک اسپری سرد شامل متیل تری اتر و نیتروژن مایع استفاده می شود. کرایوتراپی با انجماد سلول ها، خال و دیگر ضایعات پوستی را در کوتاه ترین زمان نابود می کند.

لیزر ضایعات پوستی

برداشتن خال و لک های پوستی با لیزر از جدیدترین متدهای برداشتن ضایعات پوستی است. در این روش، امواج توسط دستگاه به پوست تابیده می شود. سلول های خال و ضایعات پوستی بر اثر گرمای بیش از حد این پرتوها متلاشی می شوند و از بین می روند.
لیزر ضایعات پوستی از جمله اقداماتی است که باید تحت نظر پزشک متخصص و با تنظیم امواج متناسب با پوست متقاضی انجام گیرد. پس لازم است برای لیزر به کلینیک های معتبر و با سابقه مراجعه کنید.

برداشتن خال، ضایعات و لک های پوستی | کلینیک اورانوس
برداشتن خال و لک های پوستی با متدهای روز – کلینیک اورانوس

کلام آخر

کلینیک اورانوس یکی از بهترین مراکز برداشتن خال، ضایعات و لک های پوستی در تهران است. ما در این مرکز کلیه خدمات زیبایی را تحت نظر بهترین پزشکان زیبایی کشور انجام می دهیم. اگر به دنبال معتبرترین مرکز برداشت ضایعات پوستی هستید، کلینیک اورانوس بهترین انتخاب برایتان خواهد بود.
شما عزیزان می توانید پس از بازدید از عمل برداشت خال، با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره کنید. سپس با خیال راحت برداشتن خال و … را در کلینیک اورانوس انجام دهید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63