جراحی لیفت سینه | کلینیک اورانوس

بهترین جراحی لیفت سینه در کلینیک اورانوس


جراحی لیفت سینه در کلینیک اورانوس

بسیاری از بانوان با کهولت سن و پیری پوست، دچار افتادگی سینه می شوند. این افتادگی ممکن است دلایل دیگری مانند بارداری و طی کردن دوران شیردهی نیز داشته باشد.
این عارضه با تغییر پوزیشن سینه ها، تعادل و تناسب بدنی بانوان را به هم می زند. جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی یکی از اقدامات زیبایی برای بهبود حجم و جوانی بافت سینه ها می باشد.

در این روش، پوست اضافی برداشته شده و سینه ها به سمت بالا کشیده می شوند. این عمل باعث زیبایی و تناسب حالت بدن شده و در افزایش اعتماد به نفس بانوان مؤثر خواهد بود.
ما در کلینیک اورانوس، این جراحی را تحت نظر بهترین پزشکان انجام می دهیم. لذا نتایج حاصل از این جراحی، به جلب رضایت حداکثری زیباجویان می انجامد.

بهترین کاندیدهای لیفت سینه چه افرادی هستند؟

بانوانی که دارای سینه هایی با ابعاد نرمال اما ظاهری افتاده هستند می توانند عمل لیفت سینه را انجام دهند. این جراحی علاوه بر بالا کشیدن سینه ها، باعث سفتی آنها نیز می شود.
پس بانوانی که احساس می کنند سفتی سینه هایشان کاهش پیدا کرده است، گزینه خوبی برای لیفت سینه هستند. به طور طبیعی نوک سینه ها باید با خط زیر پستان موازی باشد.
در غیر این صورت دچار افتادگی شده و می توان از جراحی لیفت برای بهبود وضعیت سینه ها استفاده نمود. علاوه بر موارد یاد شده، بانوانی که دارای سینه های نامتقارن هستند نیز امکان استفاده از جراحی لیفت سینه را دارند.

جراحی لیفت سینه در کلینیک اورانوس
انجام لیفت سینه توسط بهترین پزشکان – کلینیک اورانوس

نحوه انجام لیفت سینه

عمل لیفت سینه با توجه به شرایط جسمانی و شدت افتادگی سینه، بین 2 الی 4 ساعت طول می کشد. این جراحی با بی هوشی عمومی بیمار آغاز می شود.
پزشک متخصص پس از بیهوشی بیمار، برشی دور هاله سینه و برشی عمود بر پایین سینه انجام می دهد.
پس از عمل، بیمار به مدت 6 ساعت در بیمارستان بستری خواهد شد. در عمل لیفت سینه، مایعات و هوای موجود در ناحیه جراحی به وسیله درن تخلیه می شوند. این تجهیزات پس از گذشت 1 روز از جراحی، از ناحیه عمل خارج می شوند.

مراقبت های بعد از لیفت سینه

به طور طبیعی پس از جراحی سینه، عوارضی مانند درد، تورم و کبودی سینه ها را تجربه خواهید کرد. این عوارض با مصرف به موقع داروهای آنتی بیوتیک تجویز شده، رفع خواهند شد. به منظور مراقبت های بیشتر نیز موارد زیر توصیه می شود:

  1. پس از جراحی بهتر است جهت محافظت از سینه ها، گن بپوشید.
  2. هنگام استراحت، بدنتان را در موقعیتی قرار دهید که به سینه ها فشاری وارد نشود.
  3. پانسمان محل جراحی را به صورت مرتب تعویض کنید.
  4. تا 2 روز پس از جراحی از استحمام صرف نظر کنید.
  5. بهتر است پس از جراحی، مصرف نمک را به حداقل ممکن برسانید.
  6. برای جلوگیری از کشیدگی پوست سینه، تا 1 ماه پس از جراحی حرکات خود را محدود نمایید.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

اگر قصد جراحی لیفت سینه را دارید، پیشنهاد می شود جراحان حرفه ای و مجرب را برای این کار انتخاب کنید. با مراجعه به کلینیک اورانوس می توانید از تبحر بالای جراح لیفت سینه مطمئن باشید.
این پزشکان از میان بهترین و متخصص ترین جراحان انتخاب شده اند. با سپردن عمل لیفت سینه خود به جراحان ما در این کلینیک، از بابت کسب نتایج ایده آل و کاهش احتمال بروز عوارض، خیالی آسوده داشته باشید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی لیفت سینه

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63