بوتاکس زیر بغل | کلینیک اورانوس

جهت آشنایی با بوتاکس زیر بغل با کلینیک اورانوس تماس بگیرید


بوتاکس زیر بغل در کلینیک اورانوس

تزریق بوتاکس از نظر بسیاری از افراد تنها برای جوان سازی و رفع چین و چروک صورت انجام می شود. اما باید بدانید این روش علاوه بر زیبایی، کاربردهای دیگری نیز دارد. به عنوان مثال، بوتاکس زیر بغل یکی از اقدامات مؤثر در کاهش تعریق بیش از حد زیر بغل است.
کلینیک اورانوس با کسب مجوز از وزارت بهداشت در زمینه ارائه خدمات درمانی بوتاکس فعالیت می کند. شما عزیزان می توانید برای کسب بهترین نتایج زیبایی و درمانی، از این روش در کلینیک اورانوس استفاده کنید.
در این کلینیک تزریق بهترین برند بوتاکس توسط کادر مجرب و پزشکان خبره انجام می گیرد. پس کوچک ترین نگرانی از بابت عوارض تزریق بوتاکس در این مرکز را نخواهید داشت.

بوتاکس زیر بغل چه مزایایی دارد؟

تزریق بوتاکس در قسمت زیر بغل به منظور درمان هایپر هیدروزیس انجام می گیرد. این عارضه باعث تعریق بیش از حد زیر بغل در هنگام اضطراب، نگرانی و هیجان زیاد می شود.
تزریق بوتاکس در ناحیه زیر بغل باعث رفع این عارضه شده و به این ترتیب تعریق به حالت طبیعی خود باز می گردد. بوتاکس می تواند تعریق بیش از اندازه را به صورت دائمی درمان کند. البته این امر به شرایط جسمی بیمار بستگی دارد.

نحوه انجام بوتاکس زیر بغل

پروسه تزریق بوتاکس زیر بغل کمتر از 30 دقیقه طول می کشد. پیش از انجام اقدامات لازم، پزشک یک جلسه مشاوره برگزار می کند.
پس از انجام معاینات اولیه، طرح درمان مورد نیاز برای رفع تعریق زیاد مشخص می شود. در این مرحله، پزشک مقدار مشخصی از ماده بوتاکس که حاوی سم بوتولینوم است را به سرنگ می کشد. سپس ناحیه تزریق را ضدعفونی کرده و تزریق بوتاکس را انجام می دهد.

پزشک در صورت صلاحدید و برای کاهش درد احتمالی از کرم های بی حسی در ناحیه تزریق استفاده می کند. پس از اتمام تزریق، بدون نیاز به سپری کردن دوره نقاهت می توانید فعالیت های خود را از سر بگیرید. پزشک در زمینه مراقبت های پس از تزریق بوتاکس اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهد داد.

مراقبت های پس از تزریق بوتاکس زیر بغل

  1. پس از تزریق بوتاکس به مدت 1 روز از مام یا دئودورانت در ناحیه زیر بغل استفاده نکنید.
  2. به مدت 1 هفته از استحمام خودداری کنید. در صورتی که نمی توانید حمام رفتن را به تعویق بیندازید بهتر است با آب داغ دوش نگیرید.
  3. تا یک هفته پس از بوتاکس، انجام فعالیت های ورزشی سنگین را محدود کنید.
  4. از هر گونه دستکاری و فشار دادن ناحیه تزریق جدا خودداری کنید. چرا که احتمال دارد ماده تزریقی جابجا شده و بوتاکس کارایی خود را از دست دهد.
  5. برای شستشوی زیر بغل خود از شوینده هایی با PH مناسب استفاده کنید.
آشنایی با بوتاکس زیر بغل در کلینیک اورانوس
مراقبت های بعد از بوتاکس زیر بغل – کلینیک اورانوس

تزریق بوتاکس زیر بغل چه مدت ماندگاری دارد؟

تزریق این کار می تواند میزان تعریق این قسمت را تا 80 درصد کاهش دهد. نتایج این روش تا دو روز پس از تزریق بوتاکس قابل مشاهده است.
ماندگاری بوتاکس در جلوگیری از تعریق بیش از حد به مدت 4 الی 12 ماه می باشد. البته در برخی از مراجعین ماندگاری بیش از 14 ماه نیز مشاهده شده است.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

به منظور بوتاکس زیر بغل می توانید از خدمات کلینیک اورانوس استفاده کنید. در این مرکز، این خدمات با قیمت مناسب و به صورت اصولی انجام خواهد شد. بوتاکس زیر بغل توسط بهترین پزشکان و متخصصین حرفه ای در این کلینیک انجام می شود. جهت درمان و جلوگیری از تعریق شدید با کلینیک اورانوس در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63