جراحی بلفاروپلاستی بدون جا ماندن بخیه | کلینیک اورانوس

بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین در کلینیک تخصصی - کلینیک اورانوس


جراحی بلفاروپلاستی بدون برجا ماندن بخیه

بلفاروپلاستی روشی نوین برای جراحی پلک است که برای برطرف نمودن پف زیر چشم و افتادگی های چشم مؤثر شناخته می شود. از آنجا که این تکنیک مطمئن و ایمن است برای کسانی که قصد انجام جراحی را دارند و نگران بر جای ماندن بخیه روی پوست خود هستند روشی مناسب می باشد.
در عمل بلفاروپلاستی بدون برجای ماندن بخیه از طریق یک برش در قسمت داخلی پلک ها به سادگی پف زیر چشم از بین خواهد رفت که این کار می بایست توسط پزشک متخصص انجام شود تا نتایج مثبت همراه با کمترین عوارض از این جراحی دریافت شود.

در ادامه جهت مطالعه مطلب پیش رو دقایقی را با ما همراه باشید.

انواع عمل بلفاروپلاستی پلک ها

جراحی بلفاروپلاستی می تواند به شیوه های گوناگونی با توجه به وضعیت بیمار انجام گیرد. برخی از انواع عمل بلفاروپلاستی شامل موارد ذیل می شوند:

بلفاروپلاستی پلک بالا

در جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا پوست و چربی های اضافی در پلک بالایی چشم برداشته می شوند. همچنین این جراحی برای رفع چین و چروک پلک بالا و بهبود دید کاربرد دارد و موجب افزایش اعتماد به نفس در فرد می شود. لذا به طور کلی هدف از انجام این جراحی بخشیدن ظاهری شاداب تر به چشم ها می باشد.

جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا در غرب تهران - کلینیک اورانوس
عمل بلفاروپلاستی پلک بالا با متخصصان حاذق – کلینیک اورانوس

بلفاروپلاستی پلک پایین

بلفاروپلاستی پلک پایین نوعی جراحی برای برداشتن پوست های اضافی در پلک پایین است. با انجام این جراحی کیسه های دور چشم برداشته می شوند و از همین رو فرد ظاهری شفاف تر و جوان تری خواهد داشت. علاوه بر موارد فوق این جراحی می تواند علائم بروز گواتر را بهبود ببخشد و گردش خون نامنطم و دفع چربی از پایین چشم را رفع کند. جراحی بلفاروپلاستی پلک پایین دارای تکنیک های گوناگونی است که پزشک با توجه به شرایط بیمار روش مناسب را برای درمان انتخاب می نماید.

بلفاروپلاستی ترانس

این روش اغلب برای بیمارانی صورت می گیرد که شلی بسیاری را در پوست یا عضله های پلک ندارند. در جراحی بلفاروپلاستی ترانس جراح میان پلک ها و کره چشم برشی ایجاد می کند و از آنجا که در حین جراحی پوست لمس نخواهد شد، به همین دلیل نیازی به بخیه در این روش نخواهد بود. این جراحی با بی حسی صورت می گیرد و نیازی به بستری شدن در بیمارستان را ندارد.

بلفاروپلاستی فرعی

این جراحی در جهت کاهش کیسه های پلک تحتانی و از بین بردن چربی های انباشته شده در داخل آن ها انجام می گیرد. در بلفاروپلاستی فرعی برشی در زیر خط مژه ایجاد می شود و همچون بلفاروپلاستی ترانس با بی حسی موضعی همراه بوده و نیاز به بستری در بیمارستان نخواهد داشت.

مراحل انجام بلفاروپلاستی پلک

اگر شما نیز تصمیم دارید عمل بلفاروپلاستی را انجام دهید ابتدا می بایست با پزشک متخصص در این زمینه مشورت نمائید. در جلسه مشاوره پزشک وضعیت و شرایط متقاضی را بررسی کرده و میزان افتادگی پلک ها را مشخص می نماید. لذا پزشک در جلسه مشاوره در رابطه با سوابق بیماری و داروهایی که مصرف می کنید از شما سوال خواهد کرد، زیرا مصرف برخی از داروها پیش از انجام جراحی مجاز نمی باشد.
پیش از شروع جراحی پزشک مربوطه با دقت محل هایی را که قرار است پوست اضافی آن برداشته شود مشخص خواهد کرد. در جراحی برش هایی همسو با خطوط طبیعی پلک در زیر پلک و پایین تر از مژه های پایین ایجاد می شوند و پزشک متخصص برش را به گونه ای ایجاد می کند که پس از جراحی اثری از آن قابل مشاهده نخواهد بود.
پس از ایجاد برش چربی های اضافی خارج می شوند و سپس محل برش با دقت بالا و با استفاده از بخیه های بسیار ظریف یا چسب های بافتی بسته خواهد شد.

آیا بلفاروپلاستی دائمی است؟

برای پاسخ به این سوال باید به این نکته اشاره کنیم که بلفاروپلاستی بدون برجای ماندن بخیه روشی دائمی برای درمان معضلات پلک است اما به شرطی که متقاضی عواملی همچون سن و مراقبت های پس از جراحی را در نظر بگیرد.
از آنجا که با گذر زمان پوست کلاژن های کمتری را تولید می کند، به همین دلیل پوست با افزایش سن دچار پیری می شود. لذا در صورتی که جراحی بلفاروپلاستی را در سنین پایین انجام دهید متراقباً می بایست جراحی در سنین بالاتر مجدد صورت بگیرد.
از همین رو بسیاری از پزشکان توصیه می کنند که افراد بالای 40 سال این جراحی را انجام دهند تا در آینده نیازی به عمل مجدد نباشد.
همچنین از دیگر نکات مهم در ماندگاری بلفاروپلاستی، توجه به نکات مراقبتی و انجام آن به شیوه صحیح است، زیرا انجام این مراقبت ها کمک می کند تا ماندگاری این عمل بیشتر شود.
علاوه بر موارد فوق تخصص پزشک نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که پزشک از تجربه کمی برخوردار باشد و تمامی چربی های اضافی را برندارد یا عمل بخیه زدن را به درستی انجام ندهد، ماندگاری این جراحی کم خواهد بود و بیمار ملزم می شود تا مجدد عمل جراحی را انجام دهد.

عمل بلفاروپلاستی بدون اثری از بخیه | کلینیک اورانوس
جراحی زیبایی بلفاروپلاستی پلک بالا در غرب تهران – کلینیک اورانوس

مزایای بلفاروپلاستی

از مزایای بلفاروپلاستی می توان به افزایش دید اشاره نمود، افرادی که دچار افتادگی در پلک بالا می باشند در دید خود دچار مشکل می شوند که با انجام این جراحی این مشکل برطرف خواهد شد.
زیبایی چهره از دیگر مزایای بلفاروپلاستی است. هنگامی که شما عمل بلفاروپلاستی را انجام می دهید ظاهر شما زیباتر و جوان تر می شود و اعتماد به نفس در شما افزایش پیدا خواهد کرد.
سرپایی بودن و عدم نیاز به بی هوشی و بستری شدن در بیمارستان از دیگر مزیت های این تکنیک زیبایی است که در مقایسه با سایر روش های جراحی مناسب بوده و همچنین عوارض کمتری را به همراه دارد.

پیشنهاد پایانی به شما سروران عزیز

چشم ها از مهم ترین عضو در بدن شناخته می شوند که تأثیر بسیاری را در زیبایی چهره می گذارند. عمل بلفاروپلاستی بدون برجای ماندن بخیه یکی از تکنیک های زیبایی برای رفع معضلات چشم و پلک ها است که در کلینیک های تخصصی انجام می گیرد. اگر شما نیز به دنبال مرکز معتبر برای انجام این جراحی هستید ما به شما کلینیک زیبایی اورانوس که بهترین کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی با مجوز رسمی در غرب تهران می باشد را معرفی می نمائیم.
ما در کلینیک اورانوس خدمات بلفاروپلاستی بدون برجای ماندن بخیه را توسط متخصصان مجرب و با تجربه بالا ارائه می نمائیم و تلاش داریم تا جوانی و شادابی را برای شما به ارمغان آوریم.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل سریعاً با ما در ارتباط باشید

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم

شماره های تماس کلینیک :

۰۲۱-۴۴۴۸۳۷۰۵

۰۲۱-۴۴۴۸۳۷۰۴

۰۲۱-۴۴۴۳۹۱۵۴

مسئول دفتر کلینیک

۰۹۱۲-۰۳۳۶۲۷۶

مشاور لیزر و زیبایی پوست

۰۹۰۵-۳۱۸۳۴۰۲

مشاور جراحی زیبایی

۰۹۹۰-۲۳۴۵۶۷۷

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه ۵ ، واحد ۶۳

5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 15 =