کاشت مو در بهترین کلینیک زیبایی جنت آباد - کلینیک اورانوس

نحوه انجام کاشت مو - کلینیک اورانوس


ارائه خدمات کاشت مو در بهترین کلینیک زیبایی جنت آباد

امروزه بسیاری از افراد از ریزش مو رنج می برند. به همین دلیل با پیشرفت تکنولوژی روش هایی برای حل این مشکل به وچود آمده اند. یکی از این روش ها برای جلوگیری از ریزش مو و درمان آن، کاشت مو می باشد. درواقع یک راه حل موثرتر و ماندگارتر، کاشت مو طبیعی است که برای مردان و زنان دچار ریزش مو یا دارای موهای نازک و کم پشت مناسب می باشد. همانطور که می دانید عوامل زیادی وجود دارند که می‌ توانند به مرور زمان ریزش موها را شدیدتر کنند و موجب ایجاد طاسی در نواحی خاصی از سر شوند. ژنتیک، عوامل محیطی و استرس‌ های روزانه از مهم‌ ترین علت هایی می باشند که می‌ توانند ریزش مو را در افراد ایجاد کنند. علاوه بر آن افزایش سن نیز می‌ تواند یکی از این دلایل باشد و روز به‌ روز ریزش موها را شدیدتر کند.
به همین جهت در این مقاله کاشت مو در بهترین کلینیک زیبایی جنت آباد را بررسی خواهیم کرد.

جهت آشنایی با کلینیک زیبایی مجوز دار و معتبر در غرب تهران با ما همراه باشید.

آشنایی با کاشت مو | کاشت مو در بهترین کلینیک زیبایی جنت آباد

همانطور که می دانید مو تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره افراد دارد. نحوه انجام تمام روش های کاشت مو شامل سه مرحله می باشد. یعنی برداشت فولیکول های سالم از قسمتی از سر، آماده سازی گرافت ها و پیوند آن ها در ناحیه ای که دچار ریزش شده، می باشد. تقریباً در تمام موارد موهای مورد نیاز پیوند از پشت سر یا بالای گوش ها برداشته می شود.چرا که این نواحی بیشترین مقاومت در برابر ریزش مو را دارند.

در غیر اینصورت در شرایط خاصی می توان از موهای بدن متقاضی نیز استفاده کرد. تکنیک دقیق و ابزار مورد استفاده برای استخراج و انتقال فولیکول ها بسته به روش کاشت مو متفاوت است.

افراد واجد شرایط برای کاشت مو

کاشت مو یکی از بهترین روش ها شناخته شده برای رفع طاسی و کم پشتی موی سر می باشد. یک متخصص می تواند تأیید کند که آیا هر متقاضی کاندید مناسب کاشت مو است یا خیر. جنسیت، نژاد و سن معمولاً عوامل تعیین کننده شایستگی بیمار نیستند.

افرادی می توانند از کاشت مو بهره ببرند که:

  1. از طاسی یا نازک شدن مو رنج می برند.
  2. الگوی ریزش مو متوقف شده باشد.
  3. فولیکول های سالم و کافی داشته باشند که بتوان از آن ها برای پیوند استفاده کرد.
  4. شرایط جسمی خوبی داشته باشند.
  5. دارای الگوی طاسی مردانه یا زنانه هستند. (روند ریزش مو در آنها تثبیت شده است)
کاشت مو در بهترین کلینیک زیبایی جنت آباد - کلینیک اورانوس
آشنایی با بهترین کلینیک کاشت مو در تهران – کلینیک اورانوس

نحوه کاشت مو طبیعی

کاشت مو طبیعی در حقیقت یک فعالیت زیبایی است که به انتقال فولیکول های مو از یک نقطه در سر یا بدن به قسمت های جلویی و میانی سر در افراد انجام می شود. به آن قسمت که فولیکول ها برداشته می شوند، بانک مو گفته می شود. همچنین به نواحی بدون موی سر که فولیکول ها در آن جای می گیرند، قسمت دریافت کننده نام دارند. این نوع عمل با توجه به موهای کاشته شده، امکان دارد که چهار تا هشت ساعت در یک روز و در مواردی دو روز طول بکشد. معمولا افراد در این جراحی به هوش می باشند و فقط بی حسی در قسمت سر آن ها اعمال می شود.

جراحی با برداشتن موهای سالم توسط متخصص پوست شروع می­‌ شود. برای طبیعی شدن کاشت مو، متخصص پوست می‌ ­تواند به دو صورت عمل کند. جراح در روش اول یک نوار از پوست سر را با موهای سالم برش می‌ ­دهد و در روش دوم عمل برداشت مو را روی هر تار مو به صورت جداگانه انجام می ­‌دهد. زمان روش دوم طولانی‌ تر است، در عوض از ایجاد زخم‌ های نواری روی پوست سر جلوگیری می­‌ کند. قبل از انجام پیوند، تکنسین ­‌ها موهای برداشته شده و جراح پوست سر را برای عمل پیوند، آماده می ­‌کنند. پس از پیوند کامل موها، پوست سر بانداژ شده و دستورالعمل‌ ­های مراقبت در منزل به شما داده می‌ ­شود.

هزینه کاشت مو چقدر است؟

قیمت کاشت مو یکی از مهم ترین ملاک هایی است که افراد در هنگام انتخاب مرکزی که برای کاشت مو انتخاب می کنند و یا حتی روشی که انتخاب می کند بستگی به هزینه آن دارد. هزینه کاشت مو با توجه به مرکزی که در آن کاشت مو انجام می دهید و نیز روشی که برای انجام کاشتن موهای خود انتخاب می نمایید نوسان دارد.

در ریزش مو و کاشت مو گرفت های مورد نظر برای برداشت و کاشت مو بسیار حائز اهمیت است.اولین فاکتور برای پیوند مو تعداد گرفت ها در بانک مو می باشد و اگر بانک موی فرد قوی باشد، معمولاً نتیجه کاشت مو خوب می گردد و اگر ضعیف باشد کاشت موی مناسبی نخواهد بود.

هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل:

  1. شناسایی الگوی ریزش مو
  2. تعداد گرفت های مورد نیاز
  3. روش انتخابی جهت انجام کاشت مو

آیا کاشت مو دردناک است؟

بسیاری از افراد از دردناک بودن این نوع عمل نگران می باشند که قابل درک است.
ممکن است با مشاهده تصاویری از کاشت مو، نقاط قرمز رنگی را روی سر افراد مشاهده کرده باشید که به نظر دردناک می ­‌رسد. اما بهتر است بدانید، متخصص یا جراح به ­‌منظور به حداقل رساندن ناراحتی بیمار، از بی­‌ حس کننده­‌ های موضعی برای پوست سر استفاده می­‌ کند.
در حین عمل هیچ ­گونه دردی را احساس نخواهید کرد. برای بعد از عمل نیز داروهای بعد کاشت مو تجویز خواهد شد که برخی از آنها جهت کاهش درد کاشت مو هستند.

کاشت مو در بهترین کلینیک زیبایی جنت آباد - کلینیک اورانوس
کاشت مو در بهترین کلینیک زیبایی جنت آباد با هزینه مناسب – کلینیک اورانوس

قیمت کاشت مو در بهترین کلینیک زیبایی جنت آباد

همانطور که ذکر کردیم قیمت کاشت مو و هزینه کاشت مو به روشی که انتخاب می کنید، وابسته است. اگر قصد دارید روش های سنتی و رایج را برای کاشت مو انتخاب نمایید، هزینه آن نیز کم می شود. ولی قابل ذکر است که در روش های سنتی و رایج از هیچگونه ابزار و وسایل خاصی استفاده نمی شود و کلیه مراحل برداشت و کاشت مو توسط تکنسین های کاشت مو و با دست انجام می گیرد که متاسفانه درصد خطا نیز در این نوع کاشت بسیار است.

سخن پایانی

همانطور که می دانید تنها روشی که درمان دائمی ریزش مو و ترمیم خط رویش آن برای مردان و زنانی که از طاسی، ریزش شدید مو و حتی نازکی آن رنج می ­‌برند، کاشت مو می باشد.

برای انجام کاشت مو، اولین قدم انتخاب یک کلینیک معتبر و باتجربه و پزشک متخصص در این زمینه می باشد که توسط روش هایی مانند پرسیدن از دوستان و آشنایان یا تحقیق در شبکه های اجتماعی محقق می شود.  کلینیک های معتبر با انتخاب مناسب ترین روش نتیجه مورد انتظار متقاضی را تحقق بخشیده و کاشت مو توسط پزشکان متخصص در کوتاه ترین زمان انجام خواهد گرفت.

کلینیک زیبایی اورانوس یکی از بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات زیبایی و تقویت و کاشت مو در تهران است.
این کلینیک خدمات خود را با بالاترین کیفیت و قیمت مقرون به صرفه به شما سروران ارائه می دهد.
شما سروران می توانید جهت استعلام از قیمت ها و دریافت مشاوره رایگان با بهترین کلینیک کاشت مو در غرب تهران از طریق راه های ارتباطی زیر در ارتباط باشید.

با تشکر از همراهی شما سروران گرامی
تحریریه کلینیک اورانوس

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما سریعاً در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

ارتباط مستقیم با مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

ارتباط مستقیم با مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

ارتباط مستقیم با مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =