هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است؟ | کلینیک اورانوس

آشنایی با هزینه کاشت مو طبیعی در کلینیک اورانوس


هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است؟ کلینیک اورانوس

هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است؟ سؤال تمامی افرادی است که به دلایل مختلف ژنتیکی و همچنین قرار گرفتن در شرایط بیماری، دچار ریزش مو و یا کم پشت شدن مو شده‌اند. تمامی این افراد به دنبال بهترین جا و بهترین قیمت برای کاشت موهایشان می‌گردند. عوامل تأثیرگذار بر هزینه کاشت مو فراوان است که در این مقاله می‌خواهیم به بررسی بعضی از این عوامل بپردازیم.

لطفاً جهت مطالعه و بهره مندی از محتوای پیش رو، 4دقیقه ای با ما همراه باشید

عوامل موثر در قیمت کاشت مو

حتماً شما هم با قیمت‌های متفاوتی برای کاشت مو مواجه شده‌اید. بد نیست نگاهی به عوامل مهم تأثیرگذار در این جراحی زیبایی بی اندازیم. البته لازم به ذکر است بهتر است در این گونه جراحی‌های زیبایی فاکتور قیمت را چندان مورد توجه قرار ندهید؛ چرا که احتمال دارد در دام افرادی سودجو قرار گیرید و نتیجه مطلوب را به دست نیاورید.

هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است؟ | کلینیک اورانوس
کلینیک کاشت مو با قیمت مناسب

کلینیک با قیمت مناسب برای کاشت مو

همان‌طور که می‌دانید انتخاب یک کلینیک مناسب برای گرفتن نتیجه هرچه بهتر عمل کاشت مو بسیار مهم است؛ ولی از آنجایی که تعداد کلینیک‌های موجود بسیار است انتخاب کلینیک مناسب کار سختی است. اما افراد با در نظر گرفتن ویژگی‌هایی یک کلینیک خوب می‌توانند بهترین کلینیک را برای کاشت مو خود انتخاب کنند.
از آنجایی که در بهترین کلینیک‌ها از بهترین پزشک‌های متخصص و بهترین کادر مجرب کمک گرفته می‌شود نتیجه عمل کاشت بهتر و مورد قبول‌تر است. ولی نکته مهم در مورد این سؤال که هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است این است که هزینه کاشت مو طبیعی چون با روش‌های مختلف و توسط پزشکان متخصص انجام می‌شود کمی بیشتر نسبت به بقیه کلینیک‌ها است.
البته بهتر است کیفیت را فدای قیمت نکنیم. کلینیک اورانوس آماده ارائه انواع خدمات در این زمینه با بهترین قیمت و عالی‌ترین کیفیت می‌باشد.

روش‌های کاشت مو طبیعی و مزایا و معایب

برای کاشت مو طبیعی روش‌های گوناگونی وجود دارد که هرکدام مناسب برای هر نوع مشکلی است که د اینجا به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. و همچنین در مورد مزایا و معایب این روش‌ها برایتان توضیح می‌دهیم. هریک از این روش‌ها بر سؤال هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است در جای خود تأثیرگذار است.

1- روش fut

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های کاشت مو طبیعی که با برداشت نواری یک سانتی از بانک مو و قرار دادن آن زیر دستگاه پیوند مناسب را جدا و به سر پیوند می‌زنند روشfut است.
این روش به دلیل قدیمی‌تر بود قیمت کمتری نسبت به بقیه روش‌ها دارد از مزایای این روش می‌توان به مناسب بودن قیمت آن، کوتاهی زمان انجام عمل، برداشتن پیوندهای سالم بیشتر به دلیل استفاده از دستگاه اشاره کرد. همچنین از معایب این روش می‌توان به زخم شدن قسمت پشت سر یا همان بانک مو اشاره کرد. چون ممکن است زخم دچار عفونت شود.

2- روش fit

در این روش که نسبت به روش قبلی جدیدتر است برداشت پیوند به صورت تکی است و زمان بیشتری برای انجام این عمل لازم است گاهی حتی به 7 تا 8 ساعت نیز می‌رسد.
از مزایای این روش می‌توان به کیفیت بیشتر نسبت به روش قبلی اشاره کرد. همچنین از معایب این می‌توان به طولانی بودن زمان عمل و تعداد جلسات این عمل که ممکن است چند جلسه طول بکشد اشاره کرد.

3- روش bht

در این روش که بیشتر به روش قبلی یعنی fit شباهت دارد بیشتر برای افرادی که آنک مو درستی در پشت سر ندارند به کار گرفته می‌شود. و از سایر نقاط بدن به عنوان بانک مو استفاده می‌کنند.
همان‌طور که از نحوه انجام این روش‌ها مشخص است هر کدام به نحوی بر سؤال هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است تأثیرگذارند. پس نمی‌توان تنها به یک بخش خاص برای هزینه اشاره کرد. از مزایا و معایب این روش نیز می‌توان به روش قبلی اشاره کرد.

4- روش sut

در این روش که تمامی مراحل کاشت از ابتدا تا انتها توسط دستگاه انجام می‌شود و در اینجا پزشک فقط بر کار دستگاه نظارت دارد. ولی نکته مهم این روش هزینه بالای آن نسبت به بقیه روش‌ها می‌باشد. در این روش سؤال هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است بیشتر به چشم می‌آید و می‌توان راحت‌تر به آن پاسخ داد. از مزایای این روش به مکانیکی بودن مراحل کاشت و دریافت نتیجه بیشتر و بهتر می‌توان اشاره کرد و از معایب آن می‌توان بر بالا بودن هزینه کاشت اشاره کرد.

موارد قبل از کاشت مو

برای رسیدن به نتیجه بهتر و کاهش هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است بهتر است نکات قبل از انجام عمل را به درستی انجام دهید تا نتیجه بهتری نیز دریافت کنید. موارد رعایتی در مورد هر روش به شرح زیر است:

 1. در روش fut چون در این روش جای زخم و بخیه وجود دارد بهتر است موهای خود را در طول دو تا سه سانتی حفظ کنید تا بعد از انجام عمل جای زخم و بخیه‌ها مشخص نباشد.
 2. در روش fut ممکن است نیاز باشد کل موها را بتراشید.
 3. قبل از کاشت مصرف ویتامین‌ها را قطع کنید.
 4. استفاده از مشروبات الکلی را در 48 ساعت قبل از عمل ترک کنید.
 5. در صورت بروز هرگونه مشکلی به کادر درمان خبر دهید.
 6. بعد از مراجعه به پزشک و تجویز آرام‌بخش از رانندگی خودداری کنید.
هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است؟ | کلینیک اورانوس
چه مواردی قبل و بعد از کاشت مو باید رعایت شود – کلینیک اورانوس

موارد بعد از کاشت مو

برای دوری از افزایش هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است بهتر است تمامی نکات مورد نیاز بعد از کاشت را رعایت کنید تا مبادا دچار عوارض‌های مختلف شوید و لازم باشد هزینه‌های زیادی نیز برای درمان این عوارض صرف کنید. موارد رعایت بعد از کاشت مو به شرح زیر است:

 1. از مصرف نوشیدنی‌های الکلی تا چند روز بعد از کاشت خودداری کنید.
 2. از ویتامین‌های مختلف با مشورت پزشک تا چند روز دوری کنید.
 3. از رقیق‌کننده‌های مختلف خون دوری کنید.
 4. برای کاهش سردردها احتمالی حتماً داروهای تجویز شده پزشک را مصرف کنید.
 5. از کمپرس‌های یخ می‌توانید استفاده کنید.
 6. از برداشتن وسایل سنگین تا 48 ساعت دوری کنید.
 7. تا 24 ساعت جای زخم‌ها را آب نزنید.
 8. به جای زخم فشار وارد نکنید.
 9. از باد سرد سشوار برای خشک کردن موهای خود استفاده کنید.

جمع‌بندی

در این مقاله به سؤال شما در مورد هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است و اینکه در کل روش‌های کاشت مو به چه صورت است. مزایا و معایب آن‌ها و موارد رعایت قبل و بعد از انجام عمل کاشت مو طبیعی پرداختیم. کلینیک اورانوس آماده ارائه انواع مشاوره‌های رایگان در تمامی این زمینه‌ها می‌باشد. در این مجموعه هزینه کاشت مو با توجه به تعرفه‌های موجود محاسبه شده و از شما دریافت می‌شود.

با تشکر از همراهی شما سروران گرامی
تحریریه کلینیک اورانوس

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

ارتباط مستقیم با مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

ارتباط مستقیم با مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

ارتباط مستقیم با مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس:

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هفت =