بهترین متخصص بلفاروپلاستی پلک در جنت آباد | کلینیک اورانوس

بلفارو توسط پزشکان مجرب


معرفی بهترین متخصص بلفاروپلاستی پلک در جنت آباد

امروزه می توان با استفاده از بلفاروپلاستی که توسط بهترین متخصص بلفاروپلاستی پلک در جنت آباد انجام می شود حالت خسته و افتادگی چشم ها را به راحتی درمان کرد.
در این جراحی، افتادگی پلک بالا و پف زیر چشم، اصلاح شده و زیبایی و جذابیت چشم ها افزایش پیدا می کند.
لذا بلفاروپلاستی پس از جراحی زیبایی، از متداول ترین عمل های زیبایی است که توسط افراد انجام می شود.
همانطور که می دانید برخی از افراد همزمان با افزایش سن یا به دلایلی نظیر ژنتیک، با افتادگی یا شل شدن پلک های بالایی و پایینی مواجه می شوند.
در ضمن این امکان وجود دارد که ابروها نیز تحت تأثیر این فرآیند، آویزان شده و چهره فرد را خسته و افتاده نشان دهند.
در این موارد برای رفع افتادگی پلک، انجام عمل بلفاروپلاستی در کلینیک معتبر و شناخته شده اورانوس می تواند بهترین گزینه پیش روی شما باشد.

از شما سروران تقاضا داریم چند دقیقه ای تا انتهای محتوای پیش رو همراه ما باشید.

جراحی بلفاورپلاستی چیست؟

بسیاری از افراد به صورت ارثی دارای پلک های افتاده هستند. البته گذشت زمان و افزایش سن نیز موجب ضعیف شدن عضلات حمایت کننده پلک ها می شود که طی این فرآیند، چربی های اضافی در قسمت پلک بالا و پایین تجمع کرده و پلک ها سنگین و افتاده می شوند.
لذا یکی از دلایلی که موجب شده است تا مراجعه افراد به بهترین متخصص بلفاروپلاستی پلک در جنت آباد افزایش پیدا کند سفت کردن و لیفت کردن پوست این نواحی از صورت است. زیرا افراد پس از انجام عمل بلفاروپلاستی می توانند از داشتن ظاهری جوان تر و زیباتر لذت ببرند.
شایان ذکر است که عمل بلفاروپلاستی برای رفع مشکلات بینایی ناشی از افتادگی پلک نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در این عمل درمانی، ابتدا پوست اضافی، عضلات و چربی ها از قسمت پلک بالایی و پلک پایینی برداشته می شوند.
البته باید به این نکته اشاره شود که بلفاروپلاستی پلک بالا که با عنوان لیفت پلک نیز شناخته می شود را نباید با جراحی رفع افتادگی پلک یکی دانست. زیرا در پروسه جراحی افتادگی پلک، تاندون ها و عضلات اطراف چشم که مسئولیت بالا نگهداشتن پلک بالا را دارند لیفت می شوند تا این مشکل از بین برود. در مقابل، بلفاروپلاستی زمانی انجام می شود که پوست اضافی اطراف چشم، شل و آویزان شده و موجب سنگینی و افتادگی این ناحیه می شود.
این دو روش با یکدیگر تفاوت دارند، اما می توان از هر دوی آنها برای رفع افتادگی پلک استفاده کرد.

کاندیدای مناسب برای انجام عمل بلفاروپلاستی

بهترین متخصص بلفاروپلاستی پلک در جنت آباد افراد واجد شرایط برای انجام این عمل زیبایی را به شرح زیر معرفی می کند:

  1.  معمولاً انجام عمل بلفاروپلاستی برای افراد بالای 30 سال توصیه می شود. با این وجود، امکان دارد پف چشم یا افتادگی پلک، افراد را در سنین پایین تر نیز آزار دهد. بنابراین طبق نظر پزشک متخصص می توان این عمل را در سنین پایین تر از 30 سالگی نیز انجام داد.
  2.  افرادی نیز وجود دارند که شیار چشم های آنها به خوبی شکل نگرفته است. از این رو این افراد نیز گزینه مناسبی برای انجام عمل بلفاروپلاستی هستند.
  3.  علاوه بر مواردی که ذکر شد، اشخاصی که به دلیل بالا رفتن سن دچار افتادگی پلک بالا شده اند نیز می توانند عمل بلفاروپلاستی را برای جوانسازی پلک های خود انجام دهند.
  4.  تمام افرادی که از سلامت جسمی برخوردار هستند و به بیماری های خاص مبتلا نیستند را نیز می توان جزء کاندیداهای عمل بلفاروپلاستی دانست.
کاندیدای مناسب برای انجام عمل بلفاروپلاستی | کلینیک اورانوس
انجام عمل بلفاروپلاستی در بهترین کلینیک تهران

آشنایی با بهترین متخصص بلفاروپلاستی پلک در جنت آباد

همانطور که می دانید چشم یکی از حیاتی ترین اعضای صورت می باشد. از این رو انتخاب بهترین متخصص بلفاروپلاستی پلک در جنت آباد را می توان جزء مهم ترین فاکتورهای انجام عمل بلفاروپلاستی دانست.
پزشک متخصص و حاذق جراحی بلفاروپلاستی، در کنار توجه به استانداردهای جراحی، سلامتی و بینایی چشم زیباجو را نیز در نظر می گیرد. لذا تمام توان خود را به کار می گیرد تا بدون کوچکترین آسیب به بینایی بیمار، عمل بلفاروپلاستی را انجام دهد.
بنابراین تنها با استفاده از خدمات بهترین متخصص بلفاروپلاستی می توانید از نتیجه این عمل رضایت داشته باشید.

مزایای جراحی بلفاروپلاستی

  1. انجام جراحی بلفاروپلاستی می تواند زیبایی ظاهری و عملکرد چشم ها را به میزان چشمگیری بهبود دهد.
  2. به صورتی که موارد زیر را می توان جزء مزیت های انجام این عمل به شمار آورد:
  3.  با استفاده از جراحی بلفاروپلاستی، زیبایی و شادابی چشمان فرد افزایش پیدا می کند.
  4.  تأثیر این جراحی به حدی است که حتی بدون آرایش نیز چهره زیباجو، زیباتر و شاداب تر به نظر می رسد.
  5.  با کمک عمل بلفاروپلاستی، ضعف بینایی ناشی از افتادگی پلک درمان می شود.
  6.  عمل بلفاروپلاستی موجب افزایش میزان اعتماد به نفس فرد می شود. به این ترتیب پس از انجام بلفاروپلاستی، کیفیت زندگی زیباجو نیز به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

هزینه انجام عمل بلفاروپلاستی

هزینه عمل بلفاروپلاستی توسط بهترین متخصص بلفاروپلاستی پلک در جنت آباد همانند دیگر جراحی های زیبایی، به عوامل متعددی بستگی دارد.
به عنوان مثال در این متد زیبایی، تکنیک ها و روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که هر کدام از این تکنیک ها، تعرفه متفاوتی دارند.
در ضمن شاید جالب باشد بدانید که هزینه انجام بلفاروپلاستی پلک پایین با هزینه این جراحی در پلک بالا نیز با یکدیگر تفاوت دارد. علاوه بر مواردی ذکر شد، هزینه درخواست شده توسط پزشک و کلینیک زیبایی هم در هزینه نهایی این عمل زیبایی نقش دارد.
در این میان نباید تأثیر موقعیت جغرافیایی کلینیک زیبایی را در تعیین هزینه نهایی بلفاروپلاستی پلک نادیده گرفت.

هزینه انجام عمل بلفاروپلاستی | کلینیک اورانوس
ارائه خدمات بلفارو با هزینه مناسب در کلینیک اورانوس

پیشنهاد ویژه به شما سروران عزیز

پلک ها از اولین اعضای صورت هستند که علائم افزایش سن و پیری را نشان می دهند. زیرا افتادگی پلک ها، پف زیر چشم، شل شدن پوست اطراف چشم و چین و چروک های موجود در این ناحیه، عواملی هستند که شما را مسن تر جلوه می دهند.
لذا شما می توانید برای برطرف کردن این مشکلات، از خدمات متنوع کلینیک تخصصی اورانوس استفاده کنید.
کلینیک اورانوس به عنوان بهترین مرکز بلفاروپلاستی در غرب تهران ، بهترین متخصص بلفاروپلاستی پلک در جنت آباد را در اختیار دارد. شما می توانید با کمک این متخصصان، جراحی بلفاروپلاستی را بدون کوچکترین خطا و با موفقیت انجام دهید.
در صورت تمایل می توانید جهت استعلام هزینه ها و دریافت مشاوره رایگان، از طریق پل های ارتباطی موجود با مشاورین ما در کلینیک اورانوس در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63

5/5 - (4 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 4 =