هزینه مزوتراپی اسکار صورت در غرب تهران | کلینیک اورانوس

جوانسازی صورت با مزوتراپی


هزینه مزوتراپی اسکار صورت در غرب تهران

آگاهی از هزینه مزوتراپی اسکار صورت در غرب تهران از مسائلی است که به شما کمک می کند تا در صورت تمایل به انجام این متد زیبایی، تصمیم بهتری بگیرید.
امروزه اغلب افراد در سراسر دنیا، انجام مزوتراپی اسکار را به سایر متدهای زیبایی ترجیح می دهند. چرا که میزان تأثیرگذاری و ماندگاری این روش در سطحی بالایی قرار داشته و عوارض جانبی آن بسیار ناچیز است.
البته توصیه می شود برای دستیابی به نتیجه مطلوب از مزوتراپی اسکار، از خدمات کلینیک های زیبایی معتبر استفاده نمایید. چرا که این کلینیک ها، برای جلب رضایت و افزایش مراجعه کنندگان، خدمات خود را با کیفیت بسیار بالا ارائه می نمایند.

کلینیک اورانوس به عنوان یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در غرب تهران شناخته می شود که خدمات خود را توسط پزشکان و تکنسین های حرفه ای عرضه می کند. لذا شما با استفاده از خدمات کلینیک اورانوس می توانید انواع اسکار پوستی را با بهترین شیوه ها از بین ببرید.

از شما زیباجویان دعوت می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، چند دقیقه ای تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

مزوتراپی اسکار صورت چیست؟

مزوتراپی اسکار صورت به معنای تزریق مواد مغذی نظیر ویتامین ها، هورمون ها و پروتئین ها به پوست برای از بین بردن اسکارهای پوستی است.
تأثیرگذاری بالای مزوتراپی اسکار، از دلایل محبوبیت این متد زیبایی در میان زیباجویان می باشد. در ضمن جالب است بدانید که در زمان های گذشته از مزوتراپی برای کاهش درد استفاده می شد. اما امروزه این روش به یکی از رایج ترین شیوه های رفع مشکلات پوستی تبدیل شده است. لذا اغلب افراد به دنبال انجام مزوتراپی اسکار در بهترین کلینیک هستند. اما به دلیل عدم آگاهی از هزینه مزوتراپی اسکار صورت در غرب تهران نسبت به انجام این روش، تردید دارند. لازم به ذکر است که هزینه انجام مزوتراپی اسکار در برابر تأثیرات این متد زیبایی، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. بنابراین می توانید با خیال راحت، از خدمات کلینیک اورانوس در زمینه مزوتراپی اسکار و جای زخم استفاده کنید.

مزایای مزوتراپی اسکار صورت کدامند؟

مزایای مزوتراپی اسکار صورت، تمایل زیباجویان را به استفاده از این تکنیک زیبایی افزایش داده است. به صورتی که از جمله مهم ترین مزایای این متد زیبایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اجرای سریع و آسان

مزوتراپی اسکار صورت یکی از آسان ترین و در عین حال هوشمندانه ترین راه های مقابله با اسکار و پیری پوست محسوب می شود. زیرا پیچیدگی های این متد زیبایی در مقابل سایر روش های زیبایی، بسیار کمتر بوده و پیاده سازی صحیح آن، آسان است.
البته در نظر داشته باشید که ساده بودن این فرآیند، به معنای عدم نیاز زیباجو به متخصص پوست نیست.
لذا مزوتراپی اسکار نیز همانند سایر روش های زیبایی باید در مراکز معتبر و توسط پزشک متخصص انجام شود.

بررسی مزایای مزوتراپی صورت | کلینیک اورانوس
رفع اسکار با انجام مزوتراپی

قیمت مناسب

مزوتراپی اسکار صورت، جزء ارزان ترین تکنیک های زیبایی در جهان است که در مقایسه با سایر متدها، هزینه کمتری را به زیباجویان تحمیل می کند. به صورتی که پایین بودن هزینه مزوتراپی اسکار صورت در غرب تهران سبب شده است تا افراد بیشتری به استفاده از این روش ترغیب شوند.

عدم نیاز به مراقبت های خاص پیش از تزریق

مزوتراپی اسکار برخلاف سایر تکنیک های زیبایی، به مراقبت های پیش از تزریق نیاز ندارد. زیرا پیش از مزوتراپی اسکار، کافی است پوست صورت خود را از آلودگی ها تمیز کنید.
همین ویژگی خاص و منحصر به فرد موجب شده است تا مزوتراپی اسکار صورت، به محبوبیت بسیار بالایی در میان زیباجویان دست یابد.

عدم بروز عوارض جانبی

بروز عوارض جانبی از مسائلی است که تأثیر فراوانی روی تمایل افراد برای استفاده یا عدم استفاده از تکنیک های زیبایی می گذارد.
جالب است بدانید که مزوتراپی اسکار از این نظر نیز نسبت به سایر شیوه ها، برتری دارد. زیرا در مزوتراپی اسکار، تنها از یک سوزن باریک برای تزریق مواد مغذی به پوست فرد استفاده می شود. از این رو بیشترین عارضه ای که ممکن است برای فرد ایجاد شود التهابات جزئی است. این التهابات نیز به مراقبت خاصی نیاز نداشته و چند روز بعد از درمان، کاملاً از بین می روند.

توجه داشته باشید که امروزه به علت وجود ترکیبات استاندارد برای انجام مزوتراپی اسکار، احتمال بروز واکنش های آلرژیک پس از مزوتراپی به شدت کاهش یافته است. این موارد موجب شده است تا مزوتراپی اسکار صورت به یکی از ایمن ترین و کم عارضه ترین تکنیک های زیبایی تبدیل شود.

عوامل مؤثر بر هزینه مزوتراپی اسکار صورت

پارامترهای مختلفی بر تعیین هزینه مزوتراپی اسکار صورت در غرب تهران تأثیرگذار می باشد. به عنوان مثال، هزینه انجام مزوتراپی با توجه به تعداد جلسات می باشد.
در ضمن برخی از اسکارها و مشکلات پوستی، با یک جلسه برطرف می شوند. در حالی که برخی دیگر به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند. البته تعداد جلسات مزوتراپی بر اساس وضعیت بیمار و گستردگی ناحیه مورد نظر تعیین می شود. به این معنا که هر چه ناحیه مورد نظر گسترده تر باشد، هزینه تزریق افزایش خواهد یافت.

یکی دیگر از عوامل مؤثر بر هزینه نهایی مزوتراپی اسکار صورت، تجربه و تخصص پزشک معالج است. هر چه میزان تجربه و تخصص پزشک معالج بیشتر باشد، تزریق با موفقیت بیشتری انجام شده و کیفیت نتایج حاصل، افزایش می یابد. در این موارد نیز بدیهی است که دستمزد پزشک متخصص و زبده، اندکی بیشتر از سایر پزشکان باشد.
با این حال به دلیل اینکه تزریق توسط پزشک متخصص، کیفیت و ماندگاری بالایی دارد پرداخت هزینه بیشتر می تواند بسیار اقتصادی تر و مقرون به صرفه تر باشد.

از دیگر عوامل مؤثر بر هزینه مزوتراپی اسکار صورت در غرب تهران می توان به هزینه دریافت شده توسط کلینیک زیبایی اشاره کرد.
همانگونه که می دانید کلینیک ها و مراکز تخصصی زیبایی برای ارائه خدمات خود، هزینه های متفاوتی در نظر می گیرند. این هزینه ها با توجه به تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز برای تزریق و همچنین خدماتی که توسط کلینیک ارائه می شود تعیین می گردند.

در نهایت باید به این موضوع نیز اشاره کرد که با توجه به موارد ذکر شده، نمی توان قیمت مشخصی برای مزوتراپی اسکار صورت تعیین کرد.
اگر قصد اطلاعات تکمیلی در این باره را دارید حتما مطلب هزینه مزوتراپی صورت چقدر است؟ را مطالعه کنید.

عوامل مؤثر بر هزینه مزوتراپی اسکار صورت | کلینیک اورانوس
انجام خدمات زیبایی پوست در غرب تهران

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

امروزه اسکار صورت به یکی از رایج ترین مشکلات پوستی تبدیل شده و افراد به دنبال بهترین راه حل برای از بین بردن آن هستند. یکی از بهترین و مؤثرترین شیوه های رفع اسکار که در کلینیک های معتبر انجام می شود، تکنیک مزوتراپی است.
کلینیک اورانوس به عنوان کلینیک تخصصی زیبایی در غرب تهران، مزوتراپی پوست را با تجهیزات و مواد مرغوب انجام می دهد. در ضمن این کلینیک برای انجام بی نقص مزوتراپی اسکار، بهترین و باتجربه ترین پزشکان را در اختیار دارد.
به منظور آگاهی از هزینه مزوتراپی اسکار صورت در غرب تهران و در این کلینیک و همچنین رزرو وقت قبلی می توانید با مشاوران ما در کلینیک اورانوس در تماس باشید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63

4.5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه

 • سلام
  سؤالم اینه کا برای سن ۶۰ سال هم جوانسازی پوست صورت امکان‌پذیر هست؟

  • با سلام همراه گرامی وقتتون بخیر
   بله همه افراد این امکان رو دارند که از روشهای جوانسازی پوست بهره‌ مند شوند. جهت دریافت مشاوره تخصصی و رایگان در این زمینه میتونید از طریق راههای ارتباطی درج شده در سایت، با کارشناسان و متخصصان ما در تماس باشید.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سیزده =