هزینه تزریق ژل به صورت لاغر چقدر است؟ | کلینیک اورانوس

تزریق ژل صورت با قیمت عالی در بهترین کلینیک تهران


هزینه تزریق ژل به صورت لاغر چقدر است؟ | کلینیک اورانوس

لاغری صورت، از جمله معضلاتی است که بسیاری از افراد به دلیل از دست دادن بافت چربی در بخش های مختلف صورت به آن مبتلا می شوند. لذا با توجه به تأثیر لاغری صورت در کاهش جذابیت و زیبایی چهره، بسیار از این افراد خواهان استفاده از متدهایی مانند تزریق ژل برای جبران بافت از دست داده در صورت خود هستند.
در صورتی که شما نیز قصد تزریق ژل به صورت لاغر خود را داشته باشید، احتمالاً با پرسش هایی مانند هزینه تزریق ژل به صورت لاغر چقدر است؟ روبرو خواهید شد.
هزینه تزریق ژل به صورت لاغر، از جمله موضوعات مهمی است که باعث صرف نظر برخی از زیبا جویان از انجام این تکنیک می شود. اما برخلاف تصور بسیاری از متقاضیان، هزینه تزریق ژل در کلینیک معتبر، بسیار مناسب بوده و در مقابل اثرات فوق العاده در پر کردن صورت، ناچیز است. بنابراین توصیه می کنیم برای تزریق ژل به صورت لاغر به کلینیک معتبر و شناخته شده ای مانند کلینیک اورانوس مراجعه نموده و از مناسب بودن هزینه ها با وجود دریافت خدمات ارزنده مطمئن باشید.

از شما دعوت می کنیم دقایقی جهت اطلاع از هزینه تزریق ژل ما را همراهی کنید.

تزریق ژل به صورت لاغر چه مزایایی دارد؟

تزریق ژل به صورت لاغر در کلینیک معتبر، از جمله تکنیک های زیبایی غیر تهاجمی و ایمن محسوب می شود. این متد زیبایی به بی هوشی متقاضی نیازی نداشته و بنابراین به هیچ وجه سلامتی زیبا جو را تهدید نمی کند.
البته ایمن بودن تزریق ژل به صورت لاغر زمانی امکان پذیر است که از این متد در کلینیک شناخته شده و تحت نظر مجرب ترین متخصصان زیبایی استفاده نمایید.
اگر سؤالاتی مانند هزینه تزریق ژل به صورت لاغر چقدر است؟ برایتان مطرح شده است باید بگوییم تزریق ژل، یکی از کم هزینه ترین و مناسب ترین روش های زیبایی برای پر کردن نواحی لاغر صورت به شمار می رود. به طوری که این متد زیبایی در مقایسه با روش هایی مانند جراحی پروتز، هزینه های بسیار ناچیزی را در بر می گیرد.
در ضمن این تکنیک به دوران نقاهت و استراحت طولانی مدت نیازی نداشته و بنابراین پس از تزریق ژل به صورت لاغر می توانید فعالیت های کاری و روزمره خود را دوباره شروع نمایید.

مزایای تزریق ژل به صورت | کلینیک اورانوس
اصلاح لاغری صورت با تزریق ژل

عوامل مؤثر بر هزینه تزریق ژل به صورت لاغر

برخی از مهم ترین عوامل مؤثر بر هزینه تزریق ژل به صورت لاغر عبارتند از:

ناحیه مورد نظر برای تزریق

ناحیه مورد نظر برای تزریق ژل، یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورهای مؤثر بر هزینه این متد زیبایی محسوب می شود.
در واقع تزریق ژل به هر کدام از نواحی صورت مانند گونه ها، چانه و … به روش های مختلفی انجام می پذیرد. لذا پزشک با توجه میزان سختی تزریق ژل و همچنین مدت زمان صرف شده برای پر کردن صورت لاغر، هزینه های متفاوتی را برای ارائه این خدمات در نظر می گیرد.

شدت لاغری صورت

در پاسخ به سؤال هزینه تزریق ژل به صورت لاغر چقدر است؟ می توان گفت شدت لاغری صورت در تعیین هزینه لازم برای تزریق ژل به صورت لاغر تأثیر بسزایی دارد.
در واقع برای صورت هایی که با شدت لاغری بیشتری مواجه هستند، میزان ژل بیشتری برای پر کردن نیاز خواهد بود. لذا با توجه به افزایش میزان ماده مورد نیاز برای پر کردن صورت لاغر، هزینه این متد زیبایی نیز به همان میزان افزایش خواهد یافت.

برند ژل تزریقی

چنانچه خواهان تزریق ژل از بهترین و معتبرترین برندهای دنیا باشید، بدون شک باید هزینه بیشتری برای این تکنیک زیبایی پرداخت کنید. البته این افزایش قیمت در مقابل تأثیرات فوق العاده ژل های باکیفیت و عدم ایجاد عوارض پوستی در متقاضی، آنچنان به چشم نمی آید.
لذا توصیه می کنیم برای کسب بهترین و ایده آل ترین نتایج از تزریق ژل به صورت لاغر و عدم تجربه عوارض خطرناک از این متد زیبایی، برندهای معروف و شناخته شده این ماده را برای تزریق و پر کردن صورت خود انتخاب نمایید.

خدمات کلینیکی

یکی دیگر از عوامل مؤثر بر هزینه تزریق ژل برای چاقی صورت، خدمات ارائه شده توسط کلینیک زیبایی می باشد. بهتر است بدانید برخی از این کلینیک ها برای ارائه خدماتی مانند تزریق ژل، هزینه های بسیار بالایی دریافت می کنند. این در حالی است که کلینیک اورانوس ضمن ارائه بهترین و ارزنده ترین خدمات زیبایی، هزینه مناسبی برای این خدمات ارائه می دهد.
لذا برای تزریق ژل در این کلینیک می توانید ابتدا با مشاوران ما تماس گرفته و جواب سؤال هزینه تزریق ژل به صورت لاغر چقدر است؟ را بیابید. سپس با اطمینان از مناسب بودن هزینه تزریق ژل، نسبت به استفاده از این متد زیبایی در کلینیک اورانوس اقدام فرمایید.

تبحر و تجربه پزشک

تبحر و مهارت پزشک نیز به عنوان یکی از پارامترهای مؤثر بر هزینه تزریق ژل به صورت لاغر محسوب می شود.
لذا بسیاری از پزشکان با توجه به مهارت و تبحر بالای خود در شناسایی مناطق مناسب و نحوه تزریق ژل، هزینه بیشتری برای این تکنیک دریافت می کنند. البته این افزایش قیمت در برخی از کلینیک های معتبر مانند کلینیک اورانوس، با وجود بهره مندی از بهترین و مجرب ترین پزشکان زیبایی مشاهده نمی شود.

تزریق ژل به صورت لاغر به چه مناطقی از صورت انجام می شود؟

همانطور که ذکر شد، تزریق ژل برای پر کردن صورت لاغر، به مناطق مختلفی از آن انجام می شود. به این صورت که پزشک ابتدا از بی حسی موضعی برای بی حس کردن ناحیه تزریق استفاده کرده و سپس نسبت به تزریق ژل برای پر کردن صورت لاغر اقدام می کند.
این تزریق تا زمان حصول نتایج مطلوب و مورد نظر زیبا جو ادامه خواهد یافت. در ضمن پس از اتمام جلسه تزریق ژل، نتایج این متد زیبایی مشهود خواهند بود.
خاطر نشان می شود پزشک برای پر کردن صورت لاغر از طریق تزریق ژل، نواحی زیر را انتخاب می نماید:

  1.  گونه ها
  2.  خطوط اطراف بینی
  3.  خطوط دور لب
  4.  لب ها
  5.  چین چانه
  6.  نواحی نامتقارن در صورت

برای اینکه بدانید آیا تزریق ژل بهتر است یا چربی می توانید مقاله مربوط به آن را مطالعه نمایید تا از انتخاب خود اطمینان کسب کنید.

هزینه تزریق ژل به صورت لاغر چقدر است؟ | کلینیک اورانوس
نواحی مختلف صورت جهت تزریق ژل

یک پیشنهاد ویژه برای سروران ارجمند

برای پاسخ به سؤال هزینه تزریق ژل به صورت لاغر چقدر است؟ می توانید از طریق شماره های زیر، با مشاوران کلینیک اورانوس به طور رایگان در ارتباط باشید. همچنین با استفاده از خدمات تزریق ژل در این کلینیک، این متد زیبایی را با کمترین هزینه انجام دهید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل سریعاً با ما در ارتباط باشید

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم

شماره های تماس کلینیک :

۰۲۱-۴۴۴۸۳۷۰۵

۰۲۱-۴۴۴۸۳۷۰۴

۰۲۱-۴۴۴۳۹۱۵۴

مسئول دفتر کلینیک

۰۹۱۲-۰۳۳۶۲۷۶

مشاور لیزر و زیبایی پوست

۰۹۰۵-۳۱۸۳۴۰۲

مشاور جراحی زیبایی

۰۹۹۰-۲۳۴۵۶۷۷

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه ۵ ، واحد ۶۳

4.2/5 - (4 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =