تفاوت میکرودرمی و هیدرودرمی در چیست؟ ❤️

تفاوت روش های میکرودرم و هیدرودرم | کلینیک اورانوس

ارائه خدمات هیدرودرم و میکرودرم ابریژن - کلینیک اورانوس


تفاوت میکرودرمی و هیدرودرمی

یکی از دغدغه های مهم افراد به ویژه بانوان، برخورداری از پوست سالم و شاداب است. چرا که امروزه به دلیل افزایش آلودگی های محیطی، پوست در معرض آسیب دیدگی قرار دارد.
از طرفی افزایش سن و وجود مشکلات ژنتیکی نیز در کاهش جذابیت و افزایش اختلالات پوستی نقش دارند.
لذا برای درمان مشکلات متنوع پوستی می توان از تکنیک های زیبایی مختلفی مانند میکرودرم و هیدرودرم ابریژن استفاده نمود. اما برای به کارگیری هر کدام از متدهای یاد شده، باید ابتدا به سؤال تفاوت میکرودرمی و هیدرودرمی در چیست؟ پاسخ دهید. سپس با خیال راحت از روش های میکرودرم و هیدرودرم ابریژن برای کاهش و از بین رفتن اختلالات پوستی خود در کلینیک معتبر استفاده کنید.
در صورتی که خواهان کسب نتایج ایده آل از روش میکرودرم و هیدرودرم هستید، پیشنهاد می شود در این زمینه از خدمات کلینیک اورانوس استفاده کنید. چرا که این کلینیک با ارائه خدمات مطلوب و بی عوارض، به عنوان معتبرترین مرکز جوانسازی و لیفت صورت بدون جراحی در غرب تهران شناخته می شود.

در ادامه جهت مطالعه مطلب پیش رو دقایقی را با ما همراه باشید.

میکرودرم ابریژن چیست؟

میکرودرم ابریژن یکی از بهترین و مؤثرترین روش های زیبایی برای از بین بردن مشکلاتی مانند آکنه خفیف و چین و چروک جزئی می باشد. در این روش از ابزار مخصوصی برای لایه برداری و رفع اختلالات پوستی استفاده می شود. به طوری که پس از انجام میکرودرم ابریژن، شاهد جوانی قابل ملاحظه پوست و از بین رفتن مشکلات و اختلالات آن خواهید بود.
قبل از آنکه به سؤال تفاوت میکرودرمی و هیدرودرمی در چیست؟ پاسخ دهید، ابتدا بهتر است با مزایای هر کدام از روش های درمانی آشنا شوید و سپس در زمینه استفاده از هر کدام از متدهای زیبایی تصمیم بگیرید.
از جمله مزایای روش میکرودرم ابریژن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. کاهش حساسیت های پوستی
  2. سرحال و جوانسازی پوست
  3. باز کردن منافذ بسته
  4. رفع جوش های سرسیاه و چربی های اضافه پوست

هیدرودرم ابریژن چیست؟

هیدرودرم ابریژن یکی دیگر از مؤثرترین روش های زیبایی و جوانسازی عمقی پوست بوده و در آن از محلول های مخصوصی برای لایه برداری پوست استفاده می شود. به طوری که با انجام این متد زیبایی، از مزایای زیر بهره مند خواهید شد:

  1. افزایش نشاط و شادابی پوست
  2. درمان جای اسکار، آکنه و جای جوش
  3. افزایش نرمی و لطافت پوست
  4. افزایش اکسیژن رسانی در لایه های پوستی
  5. بستن منافذ باز پوست
تفاوت های میکرودرمی و هیدرودرمی | کلینیک اورانوس
خدمات میکرودرم و هیدرودرم ابریژن در کلینیک تخصصی – کلینیک اورانوس

میکرودرمی و هیدرو درمی چه تفاوت هایی با هم دارند؟

بسیاری از افراد در مواجهه با تکنیک های میکروردم و هیدرودرم ابریژن، دچار سردرگمی شده و در انتخاب یکی از این دو متد زیبایی با مشکلاتی روبرو می شوند.
این در حالی است که هر دو روش میکرودرمی و هیدرودرمی به عنوان روش هایی مؤثر برای درمان و ترمیم پوست از طریق لایه برداری شناخته می شوند. در ضمن هر دوی این روش ها بدون عوارض بوده؛ اما در شادابی و جوانسازی پوست تفاوت های زیادی با هم دارند.
لذا برای پاسخ دادن به سؤال تفاوت میکرودرمی و هیدرودرمی در چیست؟ لازم است وجوه تمایز این دو متد زیبایی را مورد ارزیابی قرار دهید.
از جمله تفاوت های اصلی میکرودرمی و هیدرودرمی، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

شدت لایه برداری

شدت لایه برداری یکی از مهم ترین تفاوت های روش هیدرودرم و میکرودرم ابریژن به شمار می رود.
بهتر است بدانید در تکنیک هیدرودرم، هیچ گونه درد و یا عوارض جانبی متوجه متقاضیان نیست. این در حالی است که پس از استفاده از روش میکرودرم ابریژن، امکان بروز عوارض جانبی خفیف مانند قرمزی پوست وجود دارد.

نوع پوست

با وجود آنکه میکرودرم و هیدرودرم ابریژن از مؤثرترین روش های درمانی در مشکلات پوستی به شمار می روند. اما هر کدام از این متدها برای طیف خاصی از انواع پوست مناسب هستند.
به طوری که از روش میکرودرم اکثراً برای درمان مشکلات پوستی در افرادی که دارای پوست روشن و متوسط باشند استفاده می شود. این در حالی است که با مراجعه به کلینیک معتبر می توانید از روش هیدرودرمی برای درمان مشکلات پوستی در تمام مدل های پوست استفاده کنید.

نوع عامل مورد استفاده در لایه برداری

در صورتی که خواهان یافتن پاسخ مناسب برای سؤال تفاوت میکرودرمی و هیدرودرمی در چیست؟ هستید، بهتر است عامل لایه برداری را نیز به عنوان یکی از اصلی ترین تفاوت های میان این دو روش در نظر بگیرید.
در روش میکرودرم ابریژن، معمولاً از میکرو کریستال های مخصوص برای تراشیدن و لایه برداری پوست استفاده می کنند.
البته بر اساس تشخیص پزشک می توان از پودر اکسید آلومینیوم نیز برای لایه برداری در روش میکرودرم ابریژن استفاده کرد. در حالی که در روش هیدرودرم ابریژن، از محلول های آبی حاوی اکسیژن و نمک برای لایه برداری عمقی پوست استفاده می شود.
در ضمن در این روش، مواد مغذی و اکسیژن کافی برای تغذیه سلول های پوستی و در نتیجه، افزایش تولید کلاژن و الاستین پوستی فراهم می گردد.

فرق میکرودرمی و هیدرودرمی چیست؟ | کلینیک اورانوس
میکرودرم و هیدرودرم ابریژن صورت با بهترین دستگاه – کلینیک اورانوس

مدت زمان اثرگذاری

نتایج حاصل از هیدرودرم ابریژن به سرعت ظاهر می شود و پس از گذشت یک روز از درمان، قابل مشاهده هستند. اما نتایج میکرودرم ابریژن برای نشان دادن خود به مدت زمان بیشتری نیاز دارند.
چرا که برخی از مشکلات پوستی دارای عمق بیشتری بوده و در نتیجه، برای مشاهده نتایج میکرودرم ابریژن، باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانید.

تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان

برای درمان مشکلات پوستی با روش هیدرودرم ابریژن، به تعداد 2 تا 4 جلسه درمان با فواصل یک هفته ای نیاز خواهید داشت. اما اگر از روش میکرودرم ابریژن برای درمان مشکلات پوستی خود استفاده کنید، باید جلسات درمانی خود را به مدت 6 الی 8 جلسه در فواصل زمانی 2 تا 6 هفته ای تکرار نمایید.

یک پیشنهاد ویژه برای شما سروران عزیز

اگر برای دانستن این که تفاوت میکرودرمی و هیدرودرمی در چیست؟ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، بهتر است در این زمینه با مشاوران ما در کلینیک اورانوس تماس بگیرید. چرا که این مشاوران اطلاعات مورد نیاز در مورد میکرودرم و هیدرودرم ابریژن را به طور رایگان در اختیارتان قرار می دهند.
در ضمن شما عزیزان می توانید با انجام هر کدام از متدهای زیبایی ذکر شده در کلینیک تخصص اورانوس، بهترین نتایج را با مناسب ترین هزینه در درمان مشکلات پوستی خود دریافت نمایید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل سریعاً با ما در ارتباط باشید

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم

شماره های تماس کلینیک :

۰۲۱-۴۴۴۸۳۷۰۵

۰۲۱-۴۴۴۸۳۷۰۴

۰۲۱-۴۴۴۳۹۱۵۴

مسئول دفتر کلینیک

۰۹۱۲-۰۳۳۶۲۷۶

مشاور لیزر و زیبایی پوست

۰۹۰۵-۳۱۸۳۴۰۲

مشاور جراحی زیبایی

۰۹۹۰-۲۳۴۵۶۷۷

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه ۵ ، واحد ۶۳

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + ده =