جدیدترین و بهترین روش کاشت مو کدام است؟ | کلینیک اورانوس

کاشت مو با بهترین روش


جدیدترین و بهترین روش کاشت مو کدام است؟ | بررسی روش نوین کاشت مو

در صورتی که قصد کاشت مو دارید، احتمالاً این سؤال برایتان پیش خواهد آمد که جدیدترین و بهترین روش کاشت مو کدام است؟

در حال حاضر روش های متنوعی برای کاشت مو استفاده می شود. اما در صورتی که خواهان کاشت مو با متدهای روز دنیا و ابزار پیشرفته تر هستید لازم است تا در این زمینه از خدمات کلینیک معتبر استفاده نمایید.

کاشت مو از جمله اقداماتی است که تأثیر بسزایی در افزایش زیبایی و درمان ریزش موی سر دارد. البته این روش زیبایی را در موارد دیگری مانند کاشت ابرو، سبیل و پوشاندن جای اسکار نیز به کار می برند.

نکته مهم در کاشت مو، آشنایی با روش های کاشت و همچنین انجام این اقدام زیبایی تحت نظر بهترین متخصصان کاشت مو است.

لذا در صورتی که خواهان کسب نتایج مورد انتظار از این اقدام زیبایی هستید، بهتر است کاشت مو را در کلینیک اورانوس به عنوان معتبرترین کلینیک تخصصی کاشت مو با تراکم بالا انجام دهید.

از شما زیباجویان گرامی دعوت می کنیم چند دقیقه ای تا انتهای مطلب زیر ما را همراهی کنید.

جدیدترین روش کاشت مو چه مزایایی دارد؟

به طور کلی تکنیک های جدید کاشت مو، بر اساس کیفیت و مزایای آن بررسی می شوند. لذا با ارزیابی مزایا و ویژگی های هر کدام از روش های جدید کاشت مو، می توانید بهترین و مناسب ترین گزینه را مطابق با شرایط خود انتخاب نمایید.
دقت فرمایید که برای پاسخ دادن به سؤال جدیدترین و بهترین روش کاشت مو کدام است؟ ابتدا لازم است تا با مزایای این روش آشنایی شوید.

برخی از مهم ترین این مزایا عبارتند از:

  1.  در جدیدترین روش کاشت مو، از تجهیزات مدرن و پیشرفته ای استفاده می شود. به همین دلیل این اقدامات زیبایی دارای سرعت عمل و دقت بالاتری نسبت به متدهای قدیمی کاشت مو است.
  2.  در روش جدید کاشت مو، شدت تهاجم، کاهش محسوسی می یابد. به طوری که در کاشت مو به روش جدید، هیچ گونه خونریزی و بخیه ای وجود ندارد.
  3.  فولیکول های برداشته شده در جدیدترین روش کاشت مو، کاملاً سالم می باشد و به دلیل برداشت با ابزار پیشرفته، کوچک ترین آسیبی نمی بینند.
  4.  در جدیدترین و بهترین روش کاشت مو، امکان اسکن و آنالیز فولیکول وجود دارد. لذا پزشک با استفاده از این روش می تواند فولیکول های سالم تر و قوی تر را برای استخراج، انتخاب نماید.
  5.  خط رویشی که در جدیدترین تکنیک کاشت مو ایجاد می شود، طبیعی تر است.
بررسی مزایای جدیدترین روش کاشت مو | کلینیک اورانوس
کاشت مو با تراکم بالا در کلینیک اورانوس

جدیدترین روش کاشت مو چیست؟

در حال حاضر کاشت مو به روش میکروگرافت، به عنوان جدیدترین و بهترین روش کاشت مو شناخته می شود. در این روش، امکان پیوند گرافت تا حدود دو برابر بیشتر از روش های دیگر کاشت مو است.

ذکر این نکته نیز لازم است که کاشت مو به روش میکروگرافت، تهاجم کمتری داشته و در مدت کوتاه تری انجام می گیرد. بنابراین در پاسخ به سؤال جدیدترین و بهترین روش کاشت مو کدام است؟ می توان گفت کاشت مو به روش میکروگرافت از روش های جدید بوده و کارایی بهتری نسبت به دیگر روش های کاشت مو دارد.

کاشت مو به روش میکروگرافت، روشی است که در آن از ابزار پیشرفته و اتوماتیک استفاده می شود. در ضمن این روش کاشت مو برای تمامی افراد با شرایط پوست و موی مختلف، انتخابی ایده آل است. به طوری که بعد از کاشت مو به روش میکروگرافت، شاهد رشد طبیعی و یک دست موهای خود خواهید بود.

مراحل کاشت مو به روش میکروگرافت

کاشت مو به روش میکروگرافت در مراحل زیر توضیح خواهیم داد:

برداشت مو

در مرحله اول، گرافت های مورد نیاز برای کاشت توسط دستگاه های مخصوص اتوماتیک برداشته می شوند.

لازم به ذکر است مرحله برداشت مو در کلینیک معتبر در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون عوارض و درد انجام می گیرد. همچنین فولیکول های برداشت شده، کاملاً سالم است و کوچک ترین آسیبی متوجه پوست ناحیه برداشت نخواهد بود. چرا که هولدرهای اتوماتیک مورد استفاده برای برداشت مو، به دلیل ایجاد شیارهای ریز خطی، از فولیکول ها به خوبی نگهداری می کنند.

آماده سازی گرافت های برداشت شده

به دلیل آنکه برداشت مو در روش میکروگرافت با دقت و ظرافت بالایی انجام می شود، فولیکول های برداشته شده همگی سالم و قوی هستند.  همچنین در کاشت مو به روش میکروگرافت، فولیکول های برداشته شده از طریق دستکاری، تقویت می شود و ویژگی های مخصوصی به دست می آورند. به همین دلیل کاشت مو به روش میکروگرافت دارای نتایج بسیار واقعی می باشد.

بنابراین پس از یافتن پاسخ سؤال جدیدترین و بهترین روش کاشت مو کدام است؟ می توانید از روش کاشت میکروگرافت برای داشتن موهای طبیعی و قابل رشد، استفاده نمایید.

ایجاد سوراخ های ریز برای کاشت مو

در مرحله سوم کاشت مو به روش میکروگرافت، سوراخ های ریزی با ابعاد 1 میلی متر در قسمت های مورد نظر برای کاشت ایجاد می شود. این سوراخ ها در فواصل منظم و نزدیک به یکدیگر هستند. به طوری که پس از کاشت مو، شاهد حالت طبیعی و تراکم قابل توجه موهای خود خواهید بود.

بنابراین با توجه به طبیعی بودن نتایج کاشت مو به روش میکروگرافت، کمتر کسی متوجه کاشت بودن موهایتان می شود.

مراحل کاشت مو به روش میکروگرافت | کلینیک اورانوس
مرجع تخصصی کاشت مو با بهترین تجهیزات دنیا

قرار دادن گرافت ها در سوراخ های ایجاد شده

در مرحله آخر، موهایی که از بانک مو استخراج کردیم، پس از بررسی در داخل دستگاهی به نام میکرو ایمپلنتر قرار می گیرند. دستگاه مورد نظر دارای سوزنی با قطر یک میلی متر می باشد و فولیکول های مو را با دقت و ظرافت بالا در سوراخ ها قرار می دهد.

پیشنهاد ما به زیبا جویان عزیز

کاشت مو توسط جدیدترین متدهای دنیا، از جمله اقداماتی است که در افزایش زیبایی و اعتماد به نفس افراد نقش مؤثری دارد. لذا در صورتی که قصد کاشت مو را دارید، می توانید از خدمات کاشت مو در کلینیک اورانوس استفاده نمایید.
کلینیک تخصصی اورانوس به دلیل داشتن پرسنل مجرب بهترین کلینیک کاشت مو در غرب تهران محسوب می شود.

مشاوران این کلینیک در تمام ایام هفته، پاسخگو به سؤالاتی مانند جدیدترین و بهترین روش کاشت مو کدام است؟ می باشند. بنابراین از طریق تماس با شماره های موجود، می توانید توسط مشاوران ما به صورت اختصاصی و رایگان مشاوره شوید و جواب سؤالات خود را بیابید. همچنین با بررسی خدمات این کلینیک، کاشت مو به روش جدید را توسط پزشکان خبره و مجرب ما در کلینیک اورانوس انجام دهید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هجده =