دکتر خوب برای فیلر زیر چشم در تهران | کلینیک اورانوس

دکتر خوب برای فیلر زیر چشم در تهران | کلینیک اورانوس

شاید این برای شما همشهریان سوال باشد که دکتر خوب برای فیلر زیر چشم در تهران چه کسی است. ابتدا بیایید در مورد اینکه در کل فیلر چیست؟ انواع آن و همچنین مراحل انجام آن و مراقبت‌های قبل و بعد و دیگر نکات با هم بحث کنیم تا بهتر بتوانیم شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.
یک دکتر خوب برای تزریق فیلر زیر چشم در تهران می‌تواند خصوصیات فراوانی داشته باشد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به داشتن تخصص در این زمینه اشاره کرد.

دکتر متخصص علاوه بر داشتن علم در زمینه مربوطه، با تکرار هر روزه این فعالیت، به مهارت خاصی نیز دست پیدا می‌کند و بهتر و بهتر می‌تواند درمان گر خوبی برای شمایی باشد که قصد انجام تزریق فیلر زیر چشم را دارید.
پس تخصص در مرحله اول بسیار مهم است. حال تمامی افرادی که به دلایل مختلف دچار فرورفتگی و یا تیرگی اطراف چشم هستند با ما همراه باشید تا در مورد آن به شما اطلاعاتی داده شود.

لطفاً جهت بهره مندی از محتوای پیش رو با ما همراه باشید

فیلر چیست؟

برخی از افراد به دلایل مختلف محیطی و یا ژنتیکی در زیر چشم خود دچار فرورفتگی و یا سیاهی می‌شوند که این موضوع در زیبایی چشم افراد بسیار تأثیرگذار است. در بین بانوان که کمی حساس‌تر نسبت به آقایان هستند در فکر راهی برای درمان این موضوع می‌گردند.
یکی از این روش‌های درمانی فیلر زیر چشم است؛ که پزشک متخصص با روش‌های مختلف که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا می‌شوید موادی ترکیبی را به پوست زیر چشم فرد تزریق می‌کند.

این کار طی چند جلسه صورت می‌گیرد که تعداد جلسات بعد از معاینه توسط پزشک متخصص تعیین می‌شود.
اینجاست که می‌توان گفت دکتر خوب برای فیلر زیر چشم در تهران چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد تا بتواند هرچه بهتر به درمان ما کمک کند.

دکتر خوب برای فیلر زیر چشم در تهران | کلینیک اورانوس
آشنایی با دکتر خوب برای فیلر زیر چشم در تهران | کلینیک اورانوس

انواع فیلرهای زیر چشم

همان‌طور که گفته شد فیلر برای از بین بردن فرورفتگی و تیرگی‌های زیر چشم انجام می‌شود. خوشبختانه تنوع مناسبی از این محصول در بازار وجود دارد. انتخاب بین این محصولات با کمک پزشک و با توجه به ویژگی‌هایی انجام می‌شود که این فیلرها دارند. در اینجا می‌خواهیم با انواع فیلر آشنا شویم.

اسید هیالورونیک

در مورد اسید هیالورونیک بهتر است بدانید که به طور طبیعی در بدن ساخته می‌شود و با تقویت کلاژن باعث زیباسازی و جوان‌سازی پوست می‌شود. پزشکان متخصص با ساختن نمونه مصنوعی آن و تقلید از بدن انسان به این روش دست پیدا کرده‌اند و با تزریق آن به زیر چشم باعث از بین رفتن فرورفتگی‌ها و تیرگی‌های زیر چشم می‌شود.

اسید پلی ال لاکتیک

یکی دیگر از موارد مصنوعی ساخت پزشکان متخصص برای درمان تیرگی و فرورفتگی زیر چشم ساخت ماده‌ای به نام اسید پلی ال لاکتیک است که این روش نیز با تحریک کلاژن باعث درمان زیر چشم می‌شود. فقط باید توجه کنید در اینجا حضور دکتر خوب برای تزریق فیلر زیر چشم در تهران بسیار مهم است تا تزریق هرچه بهتر انجام شود.

کلسیم هیدروکسی لپاتیت

در این نوع که ترکیبی از فسفات و کلسیم است و همچنین کمی از نوع اسید هیالورونیک غلیظ‌تر می‌باشد، که در زمان تزریق با بی‌حس‌کننده رقیق و برای تزریق زیر چشم آماده می‌شود.
در این نوع نیز با تحریک کلاژن به درمان زیر چشم پرداخته می‌شود.

تزریق چربی

در برخی از موارد درمان فیلر زیر چشم وقتی پزشک تشخیص می‌دهد که فرورفتگی عمیق است به تزریق چربی توصیه می‌کند که این چربی‌ها از قسمت‌های مختلف بدن مانند شکم، لگن، باسن، ران، گرفته می‌شود.

روش تزریق فیلر زیر چشم

روش تزریق فیلر زیر چشم این‌گونه است که ابتدا مورد معاینه پزشک قرار می‌گیرید سپس بعد از استریل محل تزریق فیلر توسط سوزن ریز به زیر پوست و محل مناسب که دکتر تشخیص می‌دهد تزریق می‌شود.
این روند که در چند قسمت محل مورد نظر انجام می‌شود و به طور کلی درد خاصی ندارد منتها اگر دردی احساس کردید با اطلاع دادن به پزشک خود می‌توانید آن را برطرف کنید که در این زمان پزشک از بی‌حس‌کننده‌ها کمک می‌گیرد.
برای اینکه تزریق بهتر انجام شود دکتر خوب برای تزریق فیلر زیر چشم در تهران باید به درستی محل درست تزریق را شناسایی و بعد از انجام تزریق کمی محل تزریق را ماساژ دهد تا مواد هرچه بهتر پخش شود.
در کلینیک اورانوس با بهترین متخصصان تمامی مراحل به صورت عالی انجام می‌شود و تلاش داریم بهترین نوع از هر برند فیلر را برای تزریق زیر چشمی استفاده نماییم.

دکتر خوب برای فیلر زیر چشم در تهران | کلینیک اورانوس
دکتر خوب برای فیلر زیر چشم در تهران با قیمت مناسب- کلینیک اورانوس

مراقبت‌های قبل از تزریق فیلر زیر چشم

برای اینکه از تزریق خود راضی باشید بهتر است مراقبت‌هایی را انجام دهید تا تزریق هرچه بهتر انجام شود. این مراقبت‌ها به شرح زیر است:

 1. بهتر است دو هفته قبل از تزریق از خوردن نوشیدنی‌های الکلی خودداری کنید
 2. قطع کردن داروهای رقیق‌کننده خون با مشورت پزشک
 3. قطع مصرف دخانیات قبل از تزریق فیلر زیر چشم
 4. مصرف غذاهای رژیمی و سالم

مراقبت‌های بعد از تزریق فیلر زیر چشم

برای دریافت نتیجه هرچه بهتر بعد از انجام تزریق توسط دکتر خوب برای تزریق فیلر زیر چشم در تهران بهتر است همان‌طور که قبل از تزریق مراقبت‌هایی را انجام دادید، بعد از تزریق فیلر زیر چشم نیز برای دریافت نتیجه هرچه بهتر مراقبت‌هایی را انجام دهید این مراقبت‌ها به شرح زیر است:

 1. برای رفع بروز احتمالی کبودی می‌توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.
 2. در زمان‌های بیداری برای جلوگیری از تورم به حالت نشسته بنشینید و کمتر دراز بکشید.
 3. برای استفاده از لوازم آرایشی حتماً با پزشک مشورت کنید.
 4. تا 24 ساعت محل تزریق را نه با آب و نه هیچ مواد دیگری مرطوب نکنید.
 5. برای گذاشتن کمپرس یخ از پارچه و یا حوله استفاده کنید.
 6. بعد از تزریق تا چند روز از مصرف دخانیات دوری کنید.
 7. هنگام خود با بالا آوردن سر آن را از قسمت بدن جدا کنید

پیشنهاد ما به شما سروران  گرامی

در این مقاله به دکتر خوب برای تزریق فیلر زیر چشم در تهران و اینکه در کل فیلر زیر چشم چیست؟ انواع آن، روش‌های تزریق فیلر زیر چشم و همچنین مراقبت‌های قبل و بعد آن پرداختیم. ما در کلینیک اورانوس تلاش داریم از بهترین نوع فیلر برای تزریق زیر چشمی شما استفاده نماییم. در صورت داشتن هر گونه سوال و نیاز به دریافت مشاوره، با شماره های این کلینیک تماس حاصل نمایید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبز شما در کلینیک اورانوس هستیم.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =