بهترین مرکز کاشت مو اقساطی در غرب تهران | کلینیک اورانوس

آشنایی با بهترین مرکز کاشت مو اقساطی در غرب تهران- کلینیک اورانوس


بهترین مرکز کاشت مو اقساطی در غرب تهران |کلینیک اورانوس

بهترین مرکز کاشت مو اقساطی در غرب تهران، چالش افرادی است که به دلایل مختلف ارثی، مشغله‌های فکری و دیگر مسائل موهای کم پشتی دارند. بیشتر این افراد به دلیل مشکلات مالی و دیگر مسائل توان پرداخت هزینه کاشت مو را به صورت یکجا ندارند.
کلینیک زیبایی اورانوس برای راحت‌تر کردن شرایط پرداخت این افراد، شرایط اقساطی برایشان در نظر گرفته تا به راحتی به کاشت مو بپردازند. در ادامه درباره تمامی مسائل مربوط به بهترین مرکز کاشت مو در غرب تهران می‌پردازیم.

لطفاً جهت بهره مندی از محتوای پیش رو با ما همراه باشید

اخذ مجوز از مراجع ذی‌ربط

اخذ مجوز رسمی از سازمان وزارت بهداشت کشور یکی از عوامل تأثیرگذار بر اعتبار کلینیک های زیبایی است. زیرا وزارت بهداشت کشور با توجه به قوانینی که در نظر گرفته این مجوزها را به کلینیک‌ها و مراکز زیبایی اهدا می‌کند.
کلینیک‌هایی که به خوبی قوانین مربوطه را انجام می‌دهند و دارای مجوز رسمی هستند برای اینکه این موضوع را به افراد مراجعه‌کننده نیز نشان دهند مجوز خود را در منظر دید همگان قرار می‌دهد. پس اخذ مجوز رسمی نکته مهمی برای بهترین بودن است.

رعایت بهداشت در محیط کلینیک

با توجه به نتیجه‌ای که پاکیزگی بر ذهن و همچنین سلامتی افراد دارد پس یکی از ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت مو اقساطی در غرب تهران رعایت و حفظ پاکیزگی است.
این پاکیزگی مختص فرد یا محیط به تنهایی نمی‌باشد و باید در کنار افراد رعایت و حفظ پاکیزگی محیط نیز باید انجام شود.

حضور پزشک متخصص

به‌ کارگیری کادر متخصص و مجرب و همچنین با مهارت برای ارائه خدمات به افراد مراجعه‌کننده باعث می‌شود فرد با خیال راحت‌تری به کاشت مو خود بپردازد تخصص پزشک همچنین باعث می‌شود نتیجه عمل بهتر و بهتر باشد. پس حضور متخصص بسیار با اهمیت است.

به روز بودن دستگاه‌های استفاده شده در کلینیک

در کلینیک‌های زیبایی استفاده از دستگاه‌های به روز و مدرن در کنار یک پزشک متخصص باعث می‌شود نتیجه عمل کاشت مو هرچه بهتر باشد. همچنین افرادی که به این کلینیک‌ها مراجعه می‌کنند با خیال راحت‌تری به کاشت مو خود می‌پردازند. پس یکی دیگر از ویژگی‌های یک کلینیک خوب دستگاه‌های به روز و مدرن است.

برخورد مناسب کارکنان با زیباجویان

افرادی که به مراکز زیبایی برای کاشت مو مراجعه می‌کنند قطعاً دچار استرس و اضطراب از نتیجه عمل خود هستند.
در اینجا یک برخورد مناسب با فرد می‌تواند در روحیه او تأثیر مثبت داشته باشد. برخورد مناسب چه در موقع دادن وقت و چه در زمان مراجعه به کلینیک و چه در قسم‌های دیگر همگی بسیار مهم و جز ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت مو اقساطی در غرب تهران می‌باشد.

بهترین مرکز کاشت مو اقساطی در غرب تهران - کلینیک اورانوس
بهترین مرکز کاشت مو اقساطی با قیمت مناسب در غرب تهران – کلینیک اورانوس

ارائه قیمت‌های مناسب

در کنار داشتن تمامی ویژگی‌ها برخورداری از قیمت مناسب یک فاکتور بسیار مهم است که بیشتر دغدغه‌های افراد به همین دلیل است اما کلینیک اورانوس با بهترین قیمت‌ها و متخصص‌ترین پزشکان و مجرب‌ترین کادر درمانی این دغدغه افراد را پایان داده و همه عزیزان می‌توانند به بهترین مرکز کاشت مو اقساطی در غرب تهران مراجعه و با خیال راحت از تمامی نظرها به کاشت مو خود رسیدگی کنند.

تنوع خدمات در کلینیک

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت مو اقساطی در غرب تهران تنوع خدمات در این مراکز می‌باشد. از آنجایی که بیشتر افراد به دلایل مختلف از جمله کمبود وقت نمی‌توانند زمان زیادی را برای مراجعه به کلینیک‌ها صرف کنند، پس تنوع خدمات در یک کلینیک می‌تواند نکته بسیار مهمی برای این افراد باشد تا هم در وقت و هم در هزینه خود صرفه‌جویی کنند.

روش‌های کاشت مو اقساطی

در بهترین مرکز کاشت مو اقساطی در غرب تهران کلینیک زیبایی اورانوس تنوع روش‌های کاشت نیز بسیار با اهمیت است در ادامه به روش‌های موجود نیز اشاره می‌کنیم.

روش fut

در این روش که با برداشتن یک سانتی از پوست بانک مو و جدا کردن پیوندهای مناسب به کاشت اقدام می‌کنند.
این روش به دلیل قدیمی‌تر بودن نسبت به بقیه روش‌ها از قیمت مناسب‌تری نیز برخوردار می‌باشد. در این روش زمان کاشت نیز بسیار کوتاه بوده تنها نکته این است که برخی افراد که زخم‌هایشان دیرتر خوب می‌شود ممکن است با رعایت نکردن اصول بهداشتی فرد دچار عفونت شود.

روشfit

این روش که جدیدتر نسبت به روش قبلی می‌باشد. پیوندهای مو به صورت تکی برداشته می‌شود و بعد پیوند زده می‌شود.
در این روش زخم‌های عمیق ایجاد نمی‌شود و تنها زمان انجام آن کمی طولانی می‌شود که گاهی بین 7 تا 8 ساعت نیز ممکن است طول بکشد در این روش حتی اگر مقدار کاشت به 2500 پیوند برسد ادامه کاشت به جلسه بعدی منتقل می‌شود.

بهترین مرکز کاشت مو اقساطی در غرب تهران با قیمت مناسب - کلینیک اورانوس
بهترین مرکز کاشت مو اقساطی در غرب تهران با قیمت مناسب – کلینیک اورانوس

روشbht

افرادی که بانک مو درستی در قسمت پشت سر ندارند به این روش روی می‌آورند، چون در این روش بانک مو را می‌توان از قسمت‌های مختلف بدن انتخاب کرد.
تنها نکته مهم این است که از این روش نمی‌توان برای کاشت موهای کم پشت و یا بدون مو استفاده کرد؛ چون موهای قسمت‌هایی از بدن مناسب سر نمی‌باشد تنها می‌توان برای افزایش تراکم از این روش بهره برد.

روش sut

در این روش به دلیل اینکه تمامی مراحل با استفاده از دستگاه است و پزشک بر کار دستگاه نظارت دارد، زمان کمتری برای انجام این عمل نیاز است. و عوارض بسیار کمتری نسبت به بقیه روش‌ها دارد. این روش یکی از به‌روزترین روش‌های کاشت مو است.

روش fue

در این روش نیز به‌کارگیری دستگاه‌ها مختلف، باعث شده کاشت به بهترین شکل ممکن انجام شود. از آنجایی که برداشت پیوند بسیار مهم است پس باعث شده که کمترین احتمال را برای پیوند نامناسب داشته باشد.
این روش که با کیفیت بالا ارائه می‌شود سبب شده این روش مورد تأیید سازمان‌های بهداشتی در کشورهای مختلف قرار بگیرد.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

در این مقاله به تمامی نکات و ویژگی‌های لازم برای بهترین مرکز کاشت مو اقساطی در غرب تهران پرداختیم. و همچنین روش‌هایی که در این کلینیک‌ها به کار گرفته می‌شود. کلینیک اورانوس آماده ارائه انواع مشاوره و خدمات در زمینه کاشت مو و دیگر جراحی‌های زیبایی است. برای دریافت مشاوره می تونید با شماره‌های داخل سایت تماس حاصل نمایید.

با تشکر از همراهی شما سروران گرامی
تحریریه کلینیک اورانوس

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

ارتباط مستقیم با مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

ارتباط مستقیم با مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

ارتباط مستقیم با مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس:

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =