هزینه هر جلسه مزوتراپی مو چقدر است | کلینیک اورانوس

هزینه هر جلسه مزوتراپی مو چقدر است با قیمت مناسب -کلینیک اورانوس


هزینه هر جلسه مزوتراپی مو چقدر است | کلینیک اورانوس

یکی از روش هایی که افراد برای کاهش ریزش مو، افزایش تراکم، و دیگر موارد است روش مزوتراپی مو است. که در این روش پزشک متخصص مواد معدنی مورد نیاز موی شما برای رشد بهتر و ضخیم شدن را با استفاده از سوزن مخصوص به سر شما تزریق می کند.
طی فرایندی باعث افزایش کلاژن موی سر و تقویت آن و همچنین کاهش ریزش مو می شود. بیشتر کسانی که به این روش درمانی روی آورده‌اند به فکر هزینه آن هستند. در این مقاله می خواهیم در مورد هزینه هر جلسه مزوتراپی مو چقدر است با هم گفت و گو کنیم پس با ما همراه باشید.

لطفاً جهت بهره مندی از محتوای پیش رو با ما همراه باشید

هزینه مزوتراپی مو چقدر است؟

عوامل مختلفی بر هزینه هر جلسه مزوتراپی مو چقدر است تأثیرگذار است. در ادامه این موارد را برایتان توضیح می دهیم.

به طور کامل و دقیق نمی توان گفت که هزینه هر جلسه مزوتراپی مو برای تمامی افراد یکسان است. چون بسته به مواد مورد نیاز هر فرد این جلسات می تواند متغیر باشد. فقط می توان گفت نسبت به بقیه روش ها قیمت مناسب‌تری دارد. در ادامه عوامل تأثیرگذار بر هزینه مزوتراپی را بیشتر برایتان توضیح می دهیم.

عوامل مؤثر بر هزینه مزوتراپی مو

از عوامل تأثیرگذار بر هزینه مزوتراپی مو می توان به معتبر بودن کلینیکی که برای مراجعه انتخاب کرده، پزشک متخصص، با تجربه و مهارت، مواد مورد استفاده، مقدار مورد نیاز برای نتیجه دلخواه که هر کدام بر تعداد جلسات و این جلسات نیز بر هزینه هر جلسه مزوتراپی مو چقدر است تأثیرگذارند. البته درمان به دلیل تقویت زمان کمتری نسبت به درمان به دلیل ریزش مو دارد، پس می توان گفت هزینه مزوتراپی مو نسبت به بقیه موارد کمتر است.
همانطور که گفته شد مواد مورد استفاده بی تأثیر نیست چون کلینیکی که انتخاب می کنید ممکن است بهترین و باکیفیت‌ترین مواد را برای شما استفاده کند گاهی هم ممکن است در انتخاب برند کوتاهی کند و مواد با کیفیت پایین را برای شما استفاده کند به همین دلیل است که کیفیت مواد انتخابی بر هزینه خیلی تأثیرگذار است.

هزینه هر جلسه مزوتراپی مو چقدر است | کلینیک اورانوس
هزینه مزوتراپی توسط پزشک مجرب کلینیک اورانوس

مشخص کردن هزینه مزوتراپی توسط پزشک

بعد از انتخاب کلینیک مناسب و مراجعه به پزشک، پزشک متخصص با مشاوره و مورد معاینه قرار دادن فرد به تعداد جلسات مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه دلخواه، مشخص کردن مواد مورد نیاز برای کاهش ریزش و یا تقویت مو می تواند مقدار هزینه تقریبی برای فرد را مشخص کند. کلینیک اورانوس با قرار دادن بهترین پزشکان و کادر مجرب در خدمت شما آماده ارائه تمامی این خدمات می باشد.

وسعت ناحیه تزریق

از آنجایی که وسعت در تعیین مقدار مواد مورد نیاز برای بر طرف کردن هر کدام یک از موارد پیش آمده برای موها، هر چقدر وسعت ناحیه تزریق بیشتر باشد صد درصد مقدار مواد نیز بیشتر و هزینه نیز افزایش پیدا می کند. پس برای انجام این روش درمانی برای هر ناحیه از بدن مخصوصاً موها باید تصمیم بگیرید کل موهای خود را می خواهید با این روش درمان کنید یا فقط مقداری از آن را.

روش انجام مزوتراپی مو

برای انجام این روش درمانی نیز مانند سایر روش ها باید مراقبت های قبل از عمل را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. مراقبت هایی مانند دوری از مشروبات الکلی، خودداری از مصرف رقیق کننده های خون و دیگر موارد بهداشتی که باید رعایت شود.
بعد از مراجعه به پزشک و انجام آزمایشات مورد نیاز و بررسی های پزشک برای هرگونه مواردی، پزشک ابتدا محل تزریق را استریل بعد بی حس کننده های موضعی را تزریق می کند و سپس با استفاده از سوزن های مخصوص تزریق مواد مزوتراپی مو به تزریق روی می آورد.
در زمان تزریق مقدار کمی از مواد به سر شما تزریق می شود. برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید بین 3 تا 15 جلسه به پزشک مراجعه کنید که هر بار بین یک هفته تا در روز طول می کشد. مقدار مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه دلخواه بر تعداد جلسات و مسلماً بر هزینه هر جلسه مزوتراپی مو چقدر است تأثیرگذار است.

فواید مزوتراپی مو

برای اینکه هزینه مزوتراپی مو به چشم نیایید می توان به نکات مثبت و فواید آن اندیشید. برخی از فواید مزوتراپی مو به شرح زیر است:

 1. جلوگیری از ریزش مو
 2. رویش مجدد
 3. تقویت رنگ دانه ها
 4. جلوگیری از سفیدی موها
 5. افزایش ضخامت مو
 6. تنظیم هورمون های جنسی در ناحیه سر
 7. جلوگیری از التهاب
 8. جلوگیری از خارش و خشکی پوست
 9. درمان سلولیت

بهترین گزینه ها برای انجام مزوتراپی مو

در کل می توان گفت بیشتر افرادی که دچار مشکلات ریزش، کم پشتی،  ضعف موها هستند می توانند این روش درمانی را برای درمان موهای خود انتخاب کنند. اگرچه برخی افرادی که به دلایل مختلف مانند حساسیت های دارویی، خانم های باردار و شیرده، افراد درگیر بیماری های خاص، نمی توانند این روش درمانی را برای درمان موهای خود انتخاب کنند.

تأثیر زمان بر هزینه مزوتراپی مو

از آنجایی که هزینه هر جلسه مزوتراپی مو چقدر است یک امر بسیار مهم و تأثیرگذار برای انتخاب روش درمانی توسط افراد است. باید بدانید در کل بدون احتساب زمان تزریق و اثر بی حس کننده ها، زمان تزریق مواد بین 25 تا 40 دقیقه طول می کشد. البته وسعت ناحیه تحت درمان بر زمان نیز بی تأثیر نیست.

هزینه هر جلسه مزوتراپی مو چقدر است | کلینیک اورانوس

هزینه هر جلسه مزوتراپی مو چقدر است با قیمت مناسب

عوارض مزوتراپی مو

همانطور که مشخص است اگر عوارضی بعد از درمان با روش مزوتراپی برای فرد پیش بیایید باید هزینه‌ای نیز برای درمان این عوارض صرف کند پس عوارض نیز بر هزینه هر جلسه مزوتراپی مو چقدر است تأثیر فراوان دارد. پس بهتر است موارد بعد از انجام تزریق را به خوبی انجام تا به عوارضی دچار نشوید.
مراقبت هایی مانند خودداری از استفاده از آب گرم، سونا، جکوزی، انجام پیاده روی، دوری از ورزش های سنگین در ساعات اولیه بعد از تزریق، نوشیدن مایعات فراوان، دوری از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی. از جمله عوارض ممکن می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 1. ایجاد خارش
 2. پوسته پوسته شدن
 3. قرمزی
 4. ایجاد زخم با خارش
 5. عفونت جای زخم

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

در این مقاله به موارد و عوامل تأثیرگذار بر هزینه هر جلسه مزوتراپی مو چقدر است با هم گفت و گو کردیم و به بررسی این عوامل پرداختیم. کلینیک اورنوس آماده ارائه انواع مشاوره رایگان درباره تمامی این خدمات می باشد.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبز شما در کلینیک اورانوس هستیم.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =