هزینه کاشت ریش و سبیل در غرب تهران | کلینیک اورانوس

مناسبترین هزینه کاشت ریش و سبیل در غرب تهران - کلینیک اورانوس


هزینه کاشت ریش و سبیل در غرب تهران | کلینیک اورانوس

یکی از سوال های مهم افرادی که به دلایل مختلف به کاشت ریش و سبیل روش آورده اند این است که هزینه کاشت ریش و سبیل در غرب تهران چقدر است. برای فهمیدن پاسخ این سوال ما را در ادامه این مقاله همراهمی کنید. تا بتوانیم شما را برای رسیدن به پاسخ مناسب یاری کنیم.

لطفاً جهت بهره مندی از محتوای پیش رو با ما همراه باشید

 

عوامل موثر بر هزینه کاشت ریش و سبیل

برای اینکه هزینه نهایی کاشت ریش و سبیل مشخص شود، موارد بسیاری می توانند تاثیرگذار باشند. در ادامه هر یک از آن موارد تاثیر گذار را با هم بررسی می کنیم:

طرح انتخابی برای کاشت ریش و سبیل

تعیین طرح برای کاشت ریش و سبیل با توجه به خط ریش و سبیل، مقدار ریزش و کم پشتی و حتی به دلخواه فرد انتخاب می شود. به همین دلیل وسعت ناحیه مورد نظر برای کاشت ریش و سبیل در هزینه و قیمت نهایی کاشت بسیار تاثیرگذار است.

میزان پیوند مناسب کاشت ریش و سبیل

یکی دیگر از موارد موثر بر هزینه کاشت ریش و سبیل در غرب تهران، میزان پیوندهای برداشته شده از بانک مو می باشد. که هرچقدر تعداد پیوندهای برداشته شده بیشتر باشد هزینه نهایی نیز بیشتر می شود. افرادی که ریش و سبیل کم پشت تری دارند باید هزینه بیشتری برای رسیدن به نتیجه دلخواه صرف کنند.

روش انتخابی برای کاشت ریش و سبیل

برای کاشت ریش و سبیل روش های طبیعی متفاوتی وجود دارد که انتخاب هر روش می تواند به نحوی بر هزینه کاشت ریش و سبیل در غرب تهران تاثیر گذار باشد. عواملی مانند جدید بودن روش های انتخاب شده و یا استفاده از به روزترین دستگاه های کاشت ریش و سبیل.

مراقبت های قبل و بعد از کاشت ریش و سبیل

برای دوری از هزینه های بیشتر و به منظور جلوگیری از پرداخت هزینه برای درمان عوارض کاشت ریش و سبیل بهتر است مراقبت های قبل و بعد از کاشت ریش و سبیل را به خوبی انجام دهید تا مبادا مشکلی برایتان پیش بیایید و مجبور به پرداخت هزینه های بیشتر شوید. استفاده از آنتی بیوتیک ها زیر نظر پزشک برای جلوگیری از عفونت می تواند گزینه مناسبی باشد.

هزینه کاشت ریش و سبیل در غرب تهران | کلینیک اورانوس
هزینه کاشت ریش و سبیل در غرب تهران با مناسب ترین قیمت – کلینیک اورانوس

کلینیک کاشت ریش و سبیل

از دیگر عوامل موثر بر افزایش هزینه کاشت ریش و سبیل در غرب تهران می توان به کلینیک مورد انتخابی فرد نیز اشاره کرد. چون با توجه به ویژگی بهترین کلینیک ها هزینه کاشت ریش  سبیل در این مراکز بیشتر از سایر کلینیک ها می باشد.
از آنجایی که در بهترین کلینیک ها از به روزترین دستگاه ها برای کاشت ریش و سبیل استفاده می شود پس هزینه بیشتری برای کاشت نیاز دارید. کلینیک اورانوس با بهترین سابقه آماده ارائه انواع خدمات درباره کاشت ریش و سبیل با بهترین هزینه می باشد.

دستمزد پزشک و کادر درمان برای کاشت ریش و سبیل

با توجه به بالا رفتن مهارت و تجربه پزشک و همچنین داشتن تخصص در زمینه کاشت ریش و سبیل هزینه کاشت ریش و سبیل در غرب تهران بیشتر از سایر پزشکان است. چون پزشکان متخصص کاشت ریش و سبیل از مهارت بالایی برخوردارند و قطعا به بهترین روش و بهترین دستگاه ها به کاشت رویش و سبیل برای افراد می پردازند. اینجاست که می توان گفت کیفیت را فدای قیمت نکنیم.

انواع روش های کاشت ریش و سبیل

برای کاشت ریش و سبیل روش های متفاوتی وجود دارد که هرکدام به نحوی بر هزینه کاشت ریش و سبیل موثر اند. روش های کاشت ریش و سبیل به شرح زیر است:

روش FUT

این روش که به روش نواری معروف است پزشک متخصص با برداشتن نواری از بانک مو که معمولا پشت سر افراد است و جدا کردن پیوندهای مناسب آن ها را برای کاشت در قسمت های مشخص شده آماده می کند. در این روش می توانید یک ریش و سبیل پر پشت داشته باشید و با توجه به تاثیر این روش بر کاشت هزینه کمتری نسبت به سایر روش های کاشت ریش و سبیل دارد.

روش FUE

در این روش پیوندهای مناسب برای کاشت ریش و سبیل به صورت تکی برداشته می شود. این روش روشی رایج تر نسبت به روش قبلی برای کاشت ریش و سبیل است. زمان انجام این روش حدودا بین 3 تا 6 ساعت  ممکن است طول بکشد. هزینه این روش نسبت به روش قبلی کمی بیشتر است.

اما به دلیل درد کم در این روش و بهبود جای زخم در کمترین زمان و همچنین انجام این روش با استفاده از دستگاه از دیر روش کاشت ریش و سبیل بهتر و مطمئن تر است.

هزینه کاشت ریش و سبیل در غرب تهران | کلینیک اورانوس
بهترین کاشت ریش و سبیل با قیمت مناسب در غرب تهران کلینیک اورانوس

روشSUT

در روشSUT به دلیل به روز بودن و همچنین زمان کم برای کاشت ریش و سبیل طرفداران بیشتری نسبت به سایر روش های کاشت ریش و سبیل دارد.

این روش نیز به خاطر دوری از درد و خونریزی زیاد و همچنین به دلیل هزینه کم نسبت به سایر روش ها مورد توجه قرار گرفته است.
دوره پس از درمان در این روش کاشت ریش و سبیل بسیار کوتاه تر از سایر روش ها است و به دلیل مکانیکی بودن این روش نیز پرطرفدار است.

روش میکروگرافت

به دلیل به روز بودن این روش و برطرف کردن نقص تمامی روش ها در این روش و همچنین از بین روفتن جای زخم و بخیه ها باعث شده این روش نیز از پرطرفدارترین روش های کاشت ریش و سبیل باشد.
در این روش چون در کوچک ترین سایز کاشت انجام می شود تراکم بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد همچنین طبیعی تر بودن کاشت در این روش باعث جلب توجه افرادی شده است که به طبیعی بودن اهمیت فراوانی می دهد. در این روش به دلیل حساسیت بالا حتما باید زیر نظر پزشک متخصص این عمل و دارای مهارت و تجربه انجام شود تا فرد به نتیجه دلخواه برسد. هزینه کاشت ریش و سبیل در غرب تهران در مورد این روش بسیار مناسب است.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

در این مقاله سعی کردیم شما را در مورد سوال هزینه کاشت ریش و سبیل در غرب تهران راهنمایی کنیم. حال که موارد موثر بر هزینه کاشت را فهمیده اید بهتر می توانید برای کاشت ریش و سبیل خود بهترین روش ممکن را انتخاب کنید.

کلینیک اورانوس نیز آماده ارائه مشاوره های گوناگون درباره تمامی این روش ها می باشد.

با تشکر از شما تحریریه کلینیک اورانوس

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =