هزینه جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ چقدر است؟ |‌ کلینیک اورانوس

رفع پیری پوست با میکرونیدلینگ


هزینه جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ چقدر است؟ |‌کلینیک اورانوس

در صورتی که خواهان استفاده از میکرونیدلینگ برای رفع مشکلات پوستی خود هستید، بدون شک می خواهید بدانید که هزینه جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ چقدر است؟ چرا که هزینه استفاده از این اقدام زیبایی برای افراد با شرایط پوستی مختلف، فرق دارد.
لازم است بدانید تأثیر میکرونیدلینگ در تحریک کلاژن سازی و رفع چین و چروک پوست در مقابل هزینه آن، بسیار بالا است. البته این امر در صورتی امکان پذیر است که برای استفاده از خدمات میکرونیدلینگ صورت، کلینیک معتبر و شناخته شده ای را انتخاب نمایید. لذا در صورت تمایل به انجام این روش زیبایی، پیشنهاد می کنیم از خدمات کلینیک معتبر و باسابقه اورانوس استفاده نمایید.
خدمات این کلینیک در زمینه میکرونیدلینگ پوست، با وجود کیفیت و اثرگذاری بالا، با هزینه مناسبی انجام می شوند. از این رو با مراجعه به کلینیک اورانوس، از خدمات میکرونیدلینگ به عنوان بهترین روش لیفت صورت بدون جراحی و با نازل ترین قیمت بهره مند خواهید شد.

لطفا چند دقیقه ای تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

کاربرد میکرونیدلینگ صورت

میکرونیدلینگ از جمله روش های زیبایی غیر تهاجمی و ایمن برای لیفت و جوانسازی صورت است.  به طوری که بسیاری از افراد از این روش برای سفت کردن و افزایش تولید کلاژن در پوست خود استفاده می کنند.
در ضمن میکرونیدلینگ علاوه بر صورت، در بخش های دیگری از بدن مانند دست، پا، قفسه سینه و … نیز قابل استفاده می باشد.

از دیگر کاربردهای میکرونیدلینگ می توان به تحریک رشد مو از طریق تقویت فولیکول های مو اشاره نمود.
در ضمن میکرونیدلینگ بهترین گزینه برای افرادی است که خواهان از بین بردن سلولیت پا و ران های خود هستند.
البته ممکن است علاوه بر کاربرد این روش زیبایی، سؤال های دیگری مانند هزینه جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ چقدر است؟ نیز برایتان پیش آید.
در پاسخ به این سؤال می توان گفت میکرونیدلینگ در کلینیک معتبر با هزینه بسیار مناسبی انجام می گیرد.
پس در صورتی که قصد درمان جای سوختگی، ریزش مو، ترک های پوستی، پاک کردن تاتو و … را دارید می توانید از خدمات میکرونیدلینگ در کلینیک معتبر استفاده نمایید.

بررسی کاربرد میکرونیدلینگ صورت | کلینیک اورانوس
انجام میکرو صورت جهت جوانسازی پوست

نحوه انجام میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ صورت با استفاده از غلتکی که تعداد زیادی سوزن روی قسمت سر آن تعبیه شده است انجام می گیرد. در واقع با حرکت غلتک بر روی پوست، میکروکانال های متعددی در سطح پوست ایجاد می شود.
با ایجاد منافذ بسیار ریز در سطح پوست، سوزن های غلتک از طریق این منافذ به سلول های لایه دوم وارد می شوند. در نتیجه ورود این سوزن ها، سیستم ایمنی بدن فعال شده و میزان تولید الاستین و کلاژن در پوست افزایش می یابد.
به این ترتیب میکرونیدلینگ صورت باعث ضخیم تر و شفاف شدن پوست شده و چین و چروک ها و مشکلات پوستی را درمان می کند.

همچنین برای اطلاع از مراقبت های بعد از این امر مطلب مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ صورت می تواند به شما کمک کند.

عوامل مؤثر بر هزینه جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ

به طور کلی عوامل متعددی در تعیین هزینه میکرونیدلینگ تأثیرگذار هستند. بنابراین اگر با سؤال هزینه جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ چقدر است؟ مواجه شدید می توانید با بررسی فاکتورهای زیر، قیمت این روش زیبایی را محاسبه کنید:

شدت و نوع آسیب پوستی

نوع و میزان آسیب پوستی به عنوان یکی از مهم ترین عوامل مؤثر در هزینه میکرونیدلینگ صورت محسوب می شود. به عبارتی اگر مشکلات پوستی که برای درمان آن از میکرونیدلینگ استفاده می کنید، شدید باشند مدت زمان بیشتری برای درمان صرف خواهد شد. در نتیجه، با افزایش مدت زمان میکرونیدلینگ صورت، هزینه این اقدام زیبایی نیز متعاقباً افزایش خواهد یافت.

ناحیه درمان

در صورتی که ناحیه درمان با میکرونیدلینگ، حساسیت بالایی داشته باشد لازم است تا پزشک دقت بالایی برای استفاده از این اقدام زیبایی به خرج دهد.
علاوه بر آن، وسعت ناحیه درمان نیز در هزینه میکرونیدلینگ تأثیرگذار است. در واقع با افزایش وسعت ناحیه درمان، وقت بیشتری برای میکرونیدلینگ صرف شده و در نتیجه، هزینه این اقدام زیبایی بالاتر خواهد بود.

موقعیت جغرافیایی کلینیک

یکی از مهم ترین عوامل تأثیرگذار در هزینه میکرونیدلینگ صورت، موقعیت جغرافیایی کلینیک مورد نظر است.
به عبارتی هر چقدر موقعیت مکانی و دسترسی به کلینیک، بهتر باشد هزینه استفاده از خدمات میکرونیدلینگ بیشتر خواهد بود. بنابراین می توان نتیجه گرفت هزینه استفاده از این روش زیبایی در نقاط مختلف کشور متفاوت می باشد. از این رو پیشنهاد می شود برای پاسخ به سؤال هزینه جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ چقدر است؟ با کلینیک محل اقامت خود تماس بگیرید.

دستمزد پزشک

از دیگر عوامل مهم تأثیرگذار در هزینه میکرونیدلینگ می توان به دستمزد پزشک اشاره نمود. در واقع میزان مهارت و تخصص پزشک، ارتباط مستقیمی با هزینه این اقدام زیبایی دارد. چرا که پزشک متخصص با آناتومی صورت آشنایی بیشتری داشته و در زمینه روش های زیبایی مانند میکرونیدلینگ، مهارت و تجربه بالایی دارد.
به همین دلیل برای خدمات خود، دستمزد بالاتری دریافت می کند. البته دستمزد بالای پزشک در مقابل نتایج مطلوب میکرونیدلینگ، بسیار ناچیز است.

تعداد جلسات میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ از جمله اقدامات درمانی است که تنها در یک جلسه انجام نمی گیرد. بلکه برای کسب نتایج مطلوب و باکیفیت باید این اقدام زیبایی را در چندین جلسه انجام دهید.
مسلم است که با افزایش تعداد جلسات میکرونیدلینگ، هزینه این اقدام زیبایی نیز افزایش خواهد یافت. اما به طور کلی جلسات میکرونیدلینگ صورت بر اساس شدت و محل آسیب، بین 3 تا 6 جلسه متغیر هستند.
در ضمن فواصل زمانی بین جلسات نیز 2 تا 6 هفته می باشد.
در انتها متذکر می شویم که تعداد جلسات مشاوره قبل از میکرونیدلینگ صورت و هزینه انجام آزمایشات لازم نیز بر هزینه میکرونیدلینگ 1402 تأثیرگذار می باشد.

تعداد جلسات میکرونیدلینگ | کلینیک اورانوس
انجام میکرونیدلینگ با کمترین هزینه

پیشنهاد ما به سروران گرامی

برای پاسخ به سؤال هزینه جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ چقدر است؟ می توانید با مشاوران ما در کلینیک اورانوس تماس حاصل فرمایید.
کلینیک اورانوس یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین مراکز تخصصی میکرونیدلینگ در تهران است.
ما در این کلینیک، از بهترین و مجرب ترین پزشکان زیبایی در زمینه میکرونیدلینگ صورت و سایر نقاط بدن بهره مند هستیم.
البته پزشکان ما با وجود مهارت و تجربه بالا در زمینه این اقدام زیبایی، هزینه منصفانه و مناسبی برای خدمات خود دریافت می کنند. پس در صورتی که خواهان استفاده از میکرونیدلینگ صورت با نازل ترین قیمت و بهترین و مطلوب ترین نتایج هستید، می توانید از خدمات ما در کلینیک اورانوس بهره مند شوید.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان در کلینیک تخصصی اورانوس هستیم.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + پنج =