هزینه لیزر مو با دستگاه الکساندرایت 2023 چقدر است؟ | کلینیک اورانوس

لیزر موهای زائد با بهترین دستگاه های روز دنیا


هزینه لیزر مو با دستگاه الکساندرایت 2023 چقدر است؟ | کلینیک اورانوس

در حال حاضر استفاده از دستگاه الکساندرایت 2023، یکی از بهترین و مؤثرترین روش های موجود برای رفع موهای زائد به شمار می رود. بنابراین بسیاری از زیبا جویان، خواهان کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه استفاده از این لیزر برای رفع خواهی زائد خود هستند.
در صورتی که شما نیز به دنبال یافتن پاسخ برای پرسش هزینه لیزر مو با دستگاه الکساندرایت 2023 چقدر است؟ هستید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.
دستگاه لیزر الکساندرایت 2023 یکی از جدیدترین دستگاه هایی است که قابلیت رفع موهای زائد در سریع ترین زمان ممکن را دارد. زیرا استفاده از این دستگاه لیزر به دلیل سرعت بالا و عملکرد مطلوب، قابلیت رفع عمقی موهای زائد را دارد.
البته با توجه به جدید بودن دستگاه لیزر الکساندرایت 2023، تنها برخی از کلینیک های معتبر مانند کلینیک تخصصی اورانوس مجهز به این دستگاه هستند.
لذا در صورتی که خواهان رفع موهای زائد خود تحت نظر بهترین پزشکان زیبایی و با استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت هستید، پیشنهاد می کنیم از خدمات کلینیک اورانوس به عنوان بهترین مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران استفاده نمایید.

لطفا دقایقی تا انتهای مطلب ذیل ما را همراهی کنید.

آشنایی با دستگاه لیزر الکساندرایت 2023

همانطور که گفته شد، دستگاه لیزر الکساندرایت به عنوان یکی از مدرن ترین تجهیزات مورد استفاده برای لیزر موهای زائد به شمار می رود.
عملکرد این دستگاه به این صورت است که با تولید پرتوهای قدرتمند، باعث از بین رفتن فولیکول موهای زائد و همچنین نازک و شکننده شدن آنها در اسرع وقت می شود. به طوری که تنها در 30 دقیقه، تمام موهای زائد بدن از بین رفته و نتایج استفاده از این دستگاه بیش از 30 روز ماندگاری خواهند داشت.
در پاسخ به سؤال هزینه لیزر مو با دستگاه الکساندرایت 2023 چقدر است؟ باید گفت، این اقدام زیبایی با وجود مزایای بی شمار و قابلیت بالای دستگاه لیزر الکساندرایت، با قیمت های بسیار مناسبی انجام می شود.
لذا با استفاده از خدمات لیزر موهای زائد در کلینیک تخصصی زیبایی، اقدامی مقرون به صرفه در جهت رفع موهای زائد خود با دستگاه الکساندرایت انجام خواهید داد.
از مهم ترین مشخصات دستگاه لیزر الکساندرایت 20203 می توان به مدت زمان کوتاه پالس های این دستگاه اشاره نمود.
در ضمن این دستگاه با ایجاد پالس هایی در حدود 2 میلی ثانیه، ضمن رفع کامل موهای زائد، از بروز آسیب های پوستی و عوارضی مانند سوختگی در متقاضیان جلوگیری می نماید.

آشنایی با دستگاه لیزر الکساندرایت 2023 | کلینیک اورانوس
از بین رفتن فولیکول موهای زائد با بهترین دستگاه لیزر

مزایای استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت 2023

یکی از ویژگی های دستگاه لیزر الکساندرایت، تکنولوژی کولینگ و صفحه مانیتور لمسی می باشد.
وجود سیستم کولینگ در این دستگاه باعث می شود تا پس از اصابت پالس های لیزر، پوست به طور سریع سرد شده و دچار عوارض نشود.
بسیاری از زیبا جویان به دلیل جدید بودن تکنولوژی دستگاه لیزر الکساندرایت، تصور می کنند که استفاده از این اقدام زیبایی هزینه های بالایی را در پی خواهد داشت. در حالی که با استفاده از خدمات لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی معتبر، این اقدام را با هزینه مناسبی انجام خواهید داد.
البته برای آنکه بدانید هزینه لیزر مو با دستگاه الکساندرایت 2023 چقدر است؟ توصیه می شود با مشاوران کلینیک تخصصی زیبایی در ارتباط بوده و از هزینه این اقدام زیبایی آگاه شوید.

از جمله مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندریات 2023 می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1.  قابلیت کاربرد آسان
  2.  سرعت بالا در رفع موهای زائد
  3.  لیزر موهای زائد در پوست های دارای رنگ مختلف
  4.  ایمنی بالا
  5.  حذف دائمی موهای زائد در صورت اتمام جلسات لیزر
  6.  عدم ایجاد عوارض و درد

دستگاه لیزر الکساندرایت 2023 چه کاربردهایی دارد؟

بهتر است بدانید دستگاه لیزر الکساندرایت 2023 برای انواع تیپ های پوستی، انتخابی ایده آل است. چرا که این دستگاه دارای قابلیت جذب ملانین مو در پوست های مختلف و رفع کامل موهای زائد می باشد.
با این حال، افرادی که دارای پوست های تیره تر هستند، گزینه های ایده آل تری برای لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت شناخته می شوند.

دستگاه لیزر الکساندرایت برای رفع موهای زائد در قسمت های زیر به کار گرفته می شوند:

  1.  نواحی گردن و صورت
  2.  برجستگی های مختلف بدن مانند شکم و سینه
  3.  دست و پا
  4.  نقاط حساس بدن مانند بیکینی لاین

عوامل مؤثر بر هزینه لیزر مو با دستگاه الکساندرایت 2023

چنانچه درصدد پاسخ گویی به سؤال هزینه لیزر مو با دستگاه الکساندرایت 2023 چقدر است؟ هستید، لازم است گزینه های زیر را در نظر داشته باشید:

تعداد جلسات لیزر موهای زائد

از مهم ترین عوامل مؤثر بر هزینه لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت 2023، تعداد جلسات لیزر می باشد.
لذا در صورتی که بر اساس تشخیص پزشک به تعداد جلسات بیشتری برای رفع کامل موهای زائد نیاز داشته باشید، باید هزینه بیشتری برای این اقدام بپردازید.

وسعت ناحیه لیزر شده

یکی دیگر از مهم ترین فاکتورهای مؤثر بر هزینه لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت، وسعت ناحیه لیزر شده است. بنابراین بسته به وسعت ناحیه مورد نظر برای رفع موهای زائد، قیمت این اقدام زیبایی نیز تفاوت خواهد داشت.
البته میزان حساسیت لیزر در برخی از نقاط بدن مانند بیکینی و صورت نسبت به لیزر موهای زائد در دست و پا بیشتر است. در این صورت به زمان و دقت بیشتری برای لیزر موهای زائد در نواحی مذکور نیاز خواهد بود. این امر نیز به نوبه خود در هزینه لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت 2023، تأثیر بسزایی دارد.

دستمزد پزشک

چنانچه پزشک متخصص از تجربه و مهارت بالایی در زمینه استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت برای رفع موهای زائد برخوردار باشد، بدون شک هزینه بیشتری برای ارائه خدمات خود دریافت خواهد نمود.

عوامل مؤثر بر هزینه لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت 2023 | کلینیک اورانوس
لیزر موهای زائد با کمترین هزینه در کلینیک برتر تهران

یک پیشنهاد ویژه برای شما بزرگواران

برای آنکه بدانید هزینه لیزر مو با دستگاه الکساندرایت 2023 چقدر است؟ پیشنهاد می شود از طریق شماره تماس های درج شده، با مشاوران ما در کلینیک اورانوس تماس بگیرید.
کلینیک اورانوس یکی از بهترین مرکز زیبایی در غرب تهران و مدرن ترین کلینیک های تخصصی زیبایی در تهران بوده و برای ارائه خدمات خود از حضور متخصصان مجرب زیبایی بهره مند است.
ضمناً متخصصان زیبایی ما در کلینیک اورانوس با وجود مهارت و تجربه بالا در استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت 2023، لیزر موهای زائد را با هزینه های بسیار مناسبی برای شما عزیزان انجام خواهند داد.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =