بلفاروپلاستی با شرایط پرداخت اقساطی و یک شب اقامت رایگان | کلینیک اورانوس

رفع پف پلک با بلفاروپلاستی توسط پزشکان مجرب


بلفاروپلاستی با شرایط پرداخت اقساطی و یک شب اقامت رایگان در تهران

بلفاروپلاستی با شرایط پرداخت اقساطی و یک شب اقامت رایگان برای مراجعه کنندگان از شهرهای دیگر، یکی از بهترین خدمات ارائه شده توسط کلینیک تخصصی زیبایی اورانوس است. به این ترتیب زیباجویان از هر نقطه کشور و با هر توان مالی می توانند عمل بلفاروپلاستی را در کلینیک اورانوس انجام دهند.

همانطور که می دانید زیبایی و جذابیت چشم ها، نقش غیر قابل انکاری در زیبایی ظاهری افراد دارد.

این در حالی است که همزمان با افزایش سن، عضلات اطراف چشم شل و دچار افتادگی می شوند که این عامل، جذابیت چشم ها را کاهش می دهد.

البته امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، روش های مختلفی برای از بین بردن افتادگی پلک ها وجود دارد که بلفاروپلاستی یکی از مؤثرترین این روش ها محسوب می شود. با انجام عمل بلفاروپلاستی، چشم های شما جذابیت خود را بازیافته و ظاهرتان نیز جوان تر و شاداب تر می شود.

از شما زیباجویان گرامی دعوت می کنیم تا انتهای محتوای ذیل همراه ما باشید.

مختصری درباره بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی از انواع جراحی های زیبایی است که در آن، با کمک تجهیزات و روش های نوین پزشکی، چربی ها و عضلات اضافی پلک بالا و پایین و همچنین چروک های زیر چشم زیباجو برداشته می شود.

این جراحی با بهبود چهره شما، حالت خستگی و خواب آلودگی چشمانتان را برطرف می کند.

شایان ذکر است که عمل بلفاروپلاستی با در نظر گرفتن شرایط هر فرد و با صلاح دید پزشک متخصص انجام می شود و نتیجه آن پس از حدود 6 ماه قابل مشاهده خواهد بود. از این رو لازم است پیش از انجام عمل بلفاروپلاستی با شرایط پرداخت اقساطی و یک شب اقامت رایگان حتماً با پزشکان متخصص کلینیک زیبایی مشورت کنید.

در ضمن باید با انجام آزمایشات تجویز شده توسط پزشک متخصص، از سلامت جسمانی خود برای انجام این عمل زیبایی مطمئن شوید.

نحوه انجام بلفاروپلاستی

جراحی بلفاروپلاستی یک راه حل مؤثر درمانی برای رفع مشکلاتی نظیر چین و چروک اطراف چشم، پف زیر چشم و افتادگی پلک بالا و پایین است.

در ضمن ممکن است به دلیل افتادگی پلک بالا، فشار زیادی روی چشم شخص ایجاد شود و به بینانی او آسیب برسد. بنابراین با کمک جراحی بلفاروپلاستی می توان افتادگی پلک را درمان کرده و شاهد بهبود بینانی بود.

با این وجود، عمل بلفاروپلاستی در پاره ای از موارد، خطراتی را برای زیباجو به دنبال دارد. لذا این عمل باید توسط پزشک متخصص انجام شود تا خطرات آن به صفر برسد.

نحوه انجام بلفاروپلاستی | کلینیک اورانوس
انجام بلفارو با بهترین قیمت در کلینیک اورانوس

انجام بلفاروپلاستی پلک بالا

جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا را می توان به عنوان مؤثرترین روش برای رفع مشکلات زیبایی اطراف چشم دانست.

در اغلب موارد، متقاضیان انجام بلفاروپلاستی به دنبال بهترین و ایده آل ترین شرایط برای انجام بی نقص این عمل زیبایی هستند. لذا این افراد می توانند با مراجعه به کلینیک تخصصی معتبر زیبایی، از خدمات بلفاروپلاستی با شرایط پرداخت اقساطی و یک شب اقامت رایگان استفاده کنند.

انجام بلفاروپلاستی تحت این شرایط می تواند خیال متقاضی این عمل زیبایی را از بابت هزینه ها و وجود محلی برای اقامت رایگان راحت کند.

جالب است بدانید در بلفاروپلاستی پلک بالا با ایجاد یک برش روی خطوط طبیعی پلک، پوست اضافی این قسمت برداشته شده و عضلات زیر پلک نیز در محل مناسب خود تنظیم می شوند.

در این میان اگر مشکل چشم متقاضی، پف و تورم باشد چربی اضافی این ناحیه برداشته می شود. اما چنانچه مشکل، مربوط به وجود پوست اضافی باشد پوست این قسمت بریده و سپس دوخته می شود.

انجام بلفاروپلاستی پلک پایین

همزمان با بالا رفتن سن، پلک پایین شل و دچار پف می شود که در این موارد، انجام بلفاروپلاستی پلک پایین بهترین و مؤثرترین راه کار رفع این مشکلات خواهد بود.

جراحی بلفاروپلاستی پلک پایین موجب می شود تا ظاهر شما جوان تر و شاداب تر دیده شود. زیرا بلفاروپلاستی، پف پلک پایین را کاهش داده و موجب بهبود ظاهر چشم ها می شود.

اما با وجود مزایای فراوان بلفاروپلاستی در زیبایی ظاهری، بیشتر افراد نگران هزینه این جراحی زیبایی هستند. این در حالی است که با استفاده از خدمات بلفاروپلاستی با شرایط پرداخت اقساطی و یک شب اقامت رایگان در کلینیک تخصصی معتبر، این نگرانی کاملاً بی مورد است.

در عمل بلفاروپلاستی پلک پایین، برداشتن و جابجایی چربی، برداشتن پوست اضافی و تقویت عضلات نگهدارنده در زیر چشم افراد صورت می گیرد. لذا پزشک متخصص، یک برش کوچک زیر مژه پلک پایینی ایجاد کرده و چربی اضافی این قسمت را تخلیه می کند.

با انجام این عمل زیبایی، افتادگی پلک ها و پف زیر آنها، برطرف می شود و حالت تقارن پلک های پایین بهبود پیدا می کند.

عمل بلفاروپلاستی به صورت اقساطی

برای برآورد هزینه های بلفاروپلاستی باید چندین پارامتر مورد توجه قرار گیرد که از مهم ترین آنها می توان به نوع و تکنیک جراحی و هزینه های بعد از این عمل زیبایی اشاره کرد.

در ضمن هزینه جراحی بلفاروپلاستی پلک پایین با هزینه جراحی پلک بالا نیز با یکدیگر تفاوت دارد. از این رو نمی توان برای انجام این عمل زیبایی، هزینه ثابتی را در نظر گرفت.

در این میان، کلینیک زیبایی معتبر برای افرادی که در پرداخت هزینه بلفاروپلاستی دچار مشکل هستند بلفاروپلاستی با شرایط پرداخت اقساطی و یک شب اقامت رایگان را در نظر گرفته است.

با وجود این خدمات، شما می تواند از هر شهری به این کلینیک مراجعه کرده و نگران هزینه جراحی و اقامت خود نباشید.

مراقبت های پس از بلفاروپلاستی

پس از انجام بلفاروپلاستی، برای دستیابی به نتیجه ایده آل، لازم است مراقبت های پس از این عمل را جدی بگیرید. مهم ترین این مراقبت ها عبارتند از:

  1. استفاده از کمپرس سرد
  2. تمیز نگهداشتن چشم ها با استفاده از قطره های استریل چشمی
  3. عدم استفاده از لوازم آرایشی
  4. استفاده نکردن از لنزهای تماسی به مدت چند ماه
  5. استفاده از عینک آفتابی هنگام خروج از منزل
مراقبت های پس از بلفاروپلاستی | کلینیک اورانوس
ضروریت رعایت نکات مهم پس از عمل بلفاروپلاستی

پیشنهاد ویژه ما

امروزه عمل بلفاروپلاستی به یکی از جراحی های پرطرفدار زیبایی تبدیل شده است. به گونه ای که اغلب افرادی که از افتادگی پلک و پف زیر چشم رنج می برند از این عمل زیبایی استقبال می کنند. البته با وجود مزایای فراوان بلفاروپلاستی، توصیه می شود برای دریافت نتیجه مطلوب، از خدمات کلینیک تخصصی معتبر زیبایی استفاده کنید. با حضور بهترین متخصص بلفاروپلاستی پلک در جنت آباد در کلینیک تخصصی اورانوس این مجموعه به عنوان یکی از معتبرترین کلینیک های زیبایی محسوب می شود.

بسیاری از افراد نگران هزینه های این عمل زیبایی بوده و به دنبال کلینیکی هستند تا این عمل را با قیمت مناسب تری انجام دهد.

کلینیک اورانوس برای رفاه حال متقاضیان، انجام عمل بلفاروپلاستی با شرایط پرداخت اقساطی و یک شب اقامت رایگان را در لیست خدمات خود قرار داده است. با این خدمت، افراد از نقاط مختلف ایران می توانند بدون نگرانی از بابت هزینه ها، کلینیک اورانوس را برای انجام عمل بلفاروپلاستی انتخاب کنند.

راه های ارتباطی با کلینیک اورانوس

شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی هر یک از شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس کلینیک :

021-44483705

021-44483704

021-44439154

مسئول دفتر کلینیک

0912-0336276

مشاور لیزر و زیبایی پوست

0905-3183402

مشاور جراحی زیبایی

0990-2345677

آدرس کلینیک اورانوس :

تهران ، جنت آباد جنوبی ، ضلع جنوبی میدان چهارباغ ، ساختمان سبز ، طبقه 5 ، واحد 63

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + بیست =